dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nowy Rok

    Nadszedł Nowy Rok, jak dla mnie niespodziewanie szybko .

    Od połowy grudnia mam znowu więcej obowiązków związanych z Ciocią, bo opiekunka się nie sprawdziła. Będziemy prawdopodobnie szukać nowej, tamtej podziękowałam. Więc teraz jestem taka zarobiona, że nie mam czasu czekać, aż szanowny komputer się uruchomi i prawie w ogóle z niego nie korzystam. W związku mam odwyk od FM na całego. A że komp wiesza się w dziwnych momentach to stanęło nawet zbieranie informacji ...
  2. SSO na 99%

    Na budowie na razie nic się nie dzieje. No nie tak całkiem. Ponieważ w okresie długiego weekendu trochę podziałałem. Ale były to prace głównie porządkowe polegające na uprzątnieciu góry śmieci po dachówkach czyli folii, taśm oraz resztek pozostałych po więźbie.
    Została mi jeszcze część z przodu domu przy garażu do uprzątnięcia. Zrobiłem z palet taki prowizoryczny śmietnik i na razie folia i tasmy pod paletach z dachówkami tam ląduje.
    Z robót dachowych ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060255.jpg
Wyświetleń:	3304
Rozmiar:	85,6 KB
ID:	94052   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060257.jpg
Wyświetleń:	3296
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	94058  
  3. kupiłam stół :) :) :)

    Wczoraj Barbara74 napisała mi o ciekawym industrialnym stole w TK Maxx. Z opisu wynikało, że może to być to, co chcieliśmy zamówić u ślusarza (chociaż po akcji pt "schody" musiałabym i tak szukać kogoś innego). Pognałam dzisiaj do TK Maxx w Młynie. Niestety nie mieli już tego. Pojechałam więc do Renomy. I był Cudny Taki jak miał być u nas - czyli na metalowej konstrukcji malowanej na czarno, na kółkach, z drewnianym blatem, ok. 90x200. Ten zamawiany miał nas ...

    Updated 08-01-2012 at 20:40 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Lapisowo - nasze zapiski z budowy...

    Płyta grzejna w kuchni będzie gazowa, 5 palnikowa, trzeba coś wybrać z pośród:

    Bosch

    szkło hartowane:



    stal szlachetna:



    Siemens

    ceramika: ...
  5. marzenia ciąg dalszy..

    widok dzialki wynagrodził myślenie o papierologii..
Strona 1 z 2