dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pierwsza strata

    Nieznani sprawcy dmuchnęli nam w ubiegłym tygodniu kabel zasilający ok. 25 m. leżał sobie swobodnie na ziemi pomiędzy domkiem Mamy a skrzynką budowlaną. Działka z budową ogrodzona prowizorycznie, wleźli przez ogrodzenie. Świadomość, że ktoś buszował sprawia, że mam ochotę kąsać. Na szczęście strata nie jest wielka, ale to dobrze, że nie zdecydowaliśmy się kłaść instalacji przed zimą, kiedy nikt tam nie mieszka.
    Ciągle myślę nad projektem elektrycznym, Małż ...
  2. salon

    Na podłodze płytki Paradyż noce my way natural. Są piękne! Jak są czyste wyglądają o wiele lepiej Fuga Sopro brąz bali. Kominek pozostawiony do wykończenia..czeka na lepszy okres w budżecie domowym. A obok kominka, za TV będzie ściana z cegły ręcznie formowanej, też kiedyś..... Półki przy kominku zrobione specjalnie na drewno, a ta ostatnia przeznaczona jest na akcesoria kominkowe Jak już wcześniej pisałam mamy ciepłą obudowę, która się nagrzewa i fajnie suszy drewno. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: paradyż noce my way Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	s.jpg
Wyświetleń:	1136
Rozmiar:	63,9 KB
ID:	89107   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	korytarz.jpg
Wyświetleń:	1398
Rozmiar:	77,3 KB
ID:	89108   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ściana na tv.jpg
Wyświetleń:	1094
Rozmiar:	72,7 KB
ID:	89109   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wiatrołap.jpg
Wyświetleń:	977
Rozmiar:	72,3 KB
ID:	89110   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	widok na kuchnię+ przyszłe drzwi przesuwane.jpg
Wyświetleń:	933
Rozmiar:	50,0 KB
ID:	89111  

  3. łazienka

    Jeszcze nie ma szafki podumywalkowej i innych drobnostek, ale już co nieco widać Żyrandol i kinkiety chcę mieć czarne z kryształkami. Szafka będzie miała szerokość 110 cm i planuję zrobić ją czarną lakierowaną z białym blatem granitowym, takim trochę mazanym na czarno. Płytki to Paradyż Piumetta. Czarny dekor przy wc, biały dekor na jednej ścianie w kabinie prysznicowej, dookoła czarny dekor - listwa, reszta płytek jest gładka. Podłoga z innej kolekcji chyba Purio bianco. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: paradyż piumetta Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka 1.jpg
Wyświetleń:	541
Rozmiar:	54,3 KB
ID:	89096   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka2.jpg
Wyświetleń:	489
Rozmiar:	36,6 KB
ID:	89097   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka 3.jpg
Wyświetleń:	516
Rozmiar:	49,7 KB
ID:	89098   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka4.jpg
Wyświetleń:	514
Rozmiar:	49,2 KB
ID:	89099  
  4. wstępny projekt kuchni

    udało mi się dokończyć projekt w IKEA Planner.
    Fronty to Rubrik ze stali.
    Zlew Bredskar o szer. 62
    Bateria Franke Sentinel - taka ze spręzyną, więc wrzuciłam tutaj ikeowską.
    Płyta - jeszcze nie wybrana, ale na pewno coś około 80 cm
    Blat - wrzuciłam jasnoszary, ale jeszcze nie wybrany. Wyceniłam go dzisiaj w Ikei. Jest nietypowy, bo szeroki na 70cm z wydłużeniem na parapet okienny. Wyszło 1500 zł. I to z laminatu. Trzeba sprawdzić ceny czegoś innego. ...
  5. Dom M42 Przemyślany z Muratora - Projekt domu - Przemyślany - Murator M42

    Witam Pana Postihal i dziękuje za odpowiedz. Bardzo mi przykro z powodu Pana żony sama niedawno straciłam bliską osobę i wiem jak jest ciężko. Potrzeba czasu by się z tym uporać... Nasi bliscy zawsze będą przy nas ...
Strona 1 z 2