dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    O jejku właśnie zostałam domownikiem forum,

    W zwiazku z brakiem kanalizacji i co gorsza brakiem konkretnego terminu uruchomienia tejże chyba zdecydujemy sie na budowę małego szamba, jutro zacznę poszukiwania ekipy i odwiedze gminę o by pozwolenie na to szambo nam dali
  2. Dziennik Metei

    Dzisiaj na budowie nic sie nie działo...niestety :cry:
    Jutro mają zaczac budowac ścianki ale jestem przerazona pogodą :cry: pada snieg na przemian z deszczem...brrrr mam nadzieje że budowlancy nie przestasza sie zimy i przyjadą do pracy...

    Dzisiaj po raz pierwszy wchodziłam po schodach na strop... wiecie jakie to fajne wrażenie?! mamy nareszcie betonowe schody!!!! taki drobiazg a jak cieszy :D
    W tym całym budowaniu fajne jest to że wszystko człowieka cieszy, ...
  3. Olkalybowa - w drodze do domu.

    W dniu 11.07.2005r zawarliśmy umowę z Wielkopolska Spółką Gazowniczą, której przedmiotem było przyłączenie do sieci gazowej. Realizacja do dnia 30.04.2006.Wysokość opłaty za przyłączenie 920,00zł + VAT 22%.
    Kwietniowy termin nas trochę przeraził, bo jak mielibyśmy przeżyć zimę :oops: ?
    Coraz chłodniejsze dni i brak dostępu do gazu ziemnego zmusiły nas do podłączenia się do butli gazowej. Mieliśmy dwie 11kg i jedną 33kg. Napełnienie 11kg kosztowało 38zł, ...
  4. dziennik Żaby

    A wiecie co dostalismy na Mikołaja????

    Nasze ryjki ( czyt. dzieci) zrobiły nam z tektury Zosię. Wieczorem starszy syn z przejęciem oglądał projekt, potem zniknął z bratem w swoim pokoju, a następnego dnia znaleźliśmy w naszym łóżku taki oto prezent....
    Popatrzcie .



    No i jak ich nie kochać!!! :D
  5. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

Strona 1 z 3