dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Sanatorium Le?ne

    1.Dzisiaj architekt oglądał kafle do ciepłej półki w "realu" i wybrał jednak kolor ecri.
    2.Pan Zdun, który miał wykonać zabudowę półki w bieżącym tygodniu przesunął termin na przyszły tydzień :evil: To niedobrze, bo wykonawca zabudowy gk czeka na niego z dokończeniem ściany kominowej.
    3. rozmowa z drugim sztukatorem - 150 zł/mb sztukaterii z materiałem. :roll: podziękowałam panu za rozmowę i powiedziałam, że nie stać mnie na wydanie takich ...
  2. Basi i Tomka krakowska przebudowa - projekt indywidualny :)

    Rezygnujemy z kaloryferów w domu. I tak, przy takich dużych oknach nie byłoby gdzie ich umieścić.... (jedyne będą w łazienkach) :roll:
    W związku z tym, wszędzie robimy ogrzewanie podłogowe.
    No i po wdrożeniu się w temat, okazuje się, że nici z naszych planów podłogowych pt. deski dębowe w salonie i w kuchni... Jednak są za grube i rozsądek podpowiada, aby ich nie montować...
    Na chwilę obecną wybór padł na podłogi z drewna wielowarstwowego specjalne pod podłogówkę. Najbardziej ...
  3. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Kolory w salonie zrobione :)


    Parapety pomalowane już lakierem drugi raz, jeszcze raz pomaluję i będzie dobrze.
    Odebraliśmy dzisiaj ostatni parapet, który zamówiliśmy :)

    A tu dla Ryski bejca - kolor "Palisander" z firmy BONDEX :)
    ...
  4. Domek z bali pod lasem :)

    na budowie prace postępują, nawet zdjęcia porobione, ale zaginął kabelek łaczący aparat z kompem :evil:
    i tak to
    łazienka górna ma już ściany wyklejone, podłogi brak, była już wanna, ale okazała się pęknięta :o na szczęście uznali reklamacje i ma powrócić do nas już nowa za ok 2 tygodnie
    ustalone - kuchnia ikea będzie - stat 8)
    mamy drzwi wewnętrzne, na razie surowe, ale i tak pikne :)
    trzeba zamówić kontakty i te inne elektryczne, ...
  5. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    a niech swędzi.....!!!!!! Dobrze mu tak! Obiecanki macanki, a inwestor ma radochę - jego nie gryzą :wink: :wink: :wink:
Strona 1 z 10