dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom z widokiem?

    Rzutów jeszcze nie ma :cry: , ale za to ruszyło się w sprawie mediów.
    Naszą działkę od ulicy oddziela 4-metrowy pasek ziemi nienaszej. I właśnie przez ten pasek mają nam doprowadzić prąd i wodę.
    Co prawda mamy w księdze wieczystej zapisaną służebność dotyczącą prawa przejazdu i przechodu :) przez ziemię nienaszą, ale przeprowadzenia mediów- nie :cry: .
    Najpierw nie wiedziałam, że coś takiego będzie potrzebne, a kiedy już się dowiedziałm, było ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Po przeczytaniu mojej relacji stwierdzam, że nie oddaje ona nawet w 10% całej sytuacji. Mojego pietra też nie :-?
    Dopiszę więc jeszcze ino, ze gdy dla sprawdzenia sytuacji otworzyłam lekko drzwiczki (w nadziei, że może dym cug złapie, choć do końca w to nie wierzyłam widząc co się dzieje we wkładzie), ten wypełzł w ilościach i tempie zastraszającym z kominka i zaczęłam mieć poważnego pietra (wizja zaczadzenia itp :-? ).
    No, może dadałam kilka procent grozy ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Skoro tak się kominkowo zrobiło, to wypada opisać moją dzisiajszą "przygodę" z panem kominkiem. :-?

    Wróciwszy z pracy zabrałam się jak zawsze do rozpalania. Jak zawsze wkład był jeszcze ciepły, szczątkowe resztki żaru tliły się w paleniku (po ostatnim nałożeniu drewna wczoraj wieczorem). Nałożyłam drewna, podpaliłam, zobaczyłam, że płomień "złapał" drewno i poszłam po coś do pomieszczenia gosp (z powodu wypadków, które nastąpiły ...
  4. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Mam chwilowy kryzys i brak sił spowodowany nawałem:
    1. wyborów materiałowo - wykonawczych na dom,
    2. decyzji kredytowo- inwestycyjnych prywatnych,
    3. decyzji kredytowo- inwestycyjnych służbowych,
    4. służbowego nawału i rwetesu = braku skupienia = szaleństwa w pracy... :evil:

    No, ale pewne decyzje podjęte:
    1. Budujemy jednak z porothermu 25 klasa 10, do tego ściany działowe z betonu komórkowego. Na Mega maxa 250 z Kozłowic dostałąm ...
  5. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Czy każdy wybór musi być taki trudny ????????? :evil: :evil: :evil: Głowa mi pęka, bo właśnie zastanawiamy się nad kotłem do domu :( :( :( . Dlaczego zawsze tak jest, ze fachowcy elbląscy mają ZUPEŁNIE INNE ZDANIE niż fachowcy forumowi. Człowiek oczyta się tego forum, a potem w zderzeniu z realnym fachowcem głupieje doszczętnie. Tak było przy oknach, tak teraz mam przy wyborze kotła c.o. Dochodzę do czegoś takiego, ze zaczynam szukać dziury w całym. Już wydaje się, ...
Strona 1 z 5