dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domek nad Odrą

    My natomiast zaczynamy rozglądać się za meblami do kuchni i powstał już jakiś wstępny projekt:



    Na przeciwko okna ma być lodówka side by side. Ze sprzętów, które planujemy umieścić w kuchni to: piekarnik na wysokości ok.80-90 cm nad podłogą w słupku, płyta grzewcza elektryczna (bo nie mamy gazy) z pochłaniaczem oraz zmywarka.

    Jedyny problem jaki powstał to ...
  2. Domek nad Odrą

    Ostatnio niewiele się u nas działo....
    Jednak w piątek i sobotę przyjechała ekipa i zaczęła robić szalunki do zalania betonem trzpieni i wieńca.





  3. Mission possible - wymarzony Rododendron 6N

    - 08-05-2010 - 23:12 (W-M, Nikielkowo, Dom w Rododendronach 6N ju? nied?ugo...)
    Nasza chatka ma wyglądać wg projektu tak:


    Układ wnętrz oryginalny:


    i po wstępnych zmianach:
    ...
  4. Nasz dom E&J

    Wczoraj wreszcie pojawiło się słońce, więc od samego rana nasz Bob Budowniczy z pomocnikami wzięli się do roboty. Po nałożeniu izolacji (IZOCHAN IZOBUD i folia) majster ładnie wyprowadził narożniki i powoli zaczynają się budować nasze piwnice. Niech się mury pną do góry... :smile:
    To zdjęcia z wczorajszego dnia



    ...
  5. A może jednak... DZIENNIK ANI

    Zdjęcia są, ale w aparacie. Wróciłam z urodzin szwagra i chyba nie chce mi się ich wstawiać,. Alkoholizowałam się. :cool: obiecuje, że jutro wstawię. Ale do góry na strop po rusztowaniu nie weszłam... bo siębojałam Wstawię to co mam, obiecuję:yes:
Strona 1 z 15