dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wielki Podrzutek Jagny

    Myślałam, że wgram jeszcze jakieś nowe zdjęcia, ale to już jutro.
    Wszystko idzie w szalonym tempie. Ja pracuję, ale Mój Mąż jest całe dnie na budowie. Może to on powinien kontynuować ten dziennik...? E, nie ma siły, żeby go namówić :roll:
    Wczoraj przyjechali Panowie Dachowcy i zaczęli układać łaty. Dzisiaj znowu przyjechali i przywieźli ze sobą naszą dachówkę. A ostatecznie na dachu będziemy mieć jednak blachę z posypką, ale...brązową! Ta-ra! Znowu ...
  2. Wielki Podrzutek Jagny

    A przedwczoraj na budowie kręciło się jednocześnie mnóstwo ludzi. Szef Ekipy stawiał dalej komin, elektryk kończył jeszcze jakieś kabelki a dwóch miłych panów wstawiało okna. Wesoło było.
    Szef Ekipy najpierw zniszczył dach, który sam tak pracowicie układał

    A potem już zupełnie się rozbrykał:
    ...
  3. Wielki Podrzutek Jagny

    Jak ktoś chce mieć pompę ciepła to musi zapomnieć na chwilę o ładnej działce. Za to może zobaczyć jakby wyglądał obok domu basen olimpijski. Panowie od Pompy przyjechali późnym wieczorem, przenocowali w gościńcu i od rana zabrali się do roboty. Było ich dwóch plus Pan od Koparki. Najpierw Pan Koparkowy wykopał ogrooomny dół

    Potem Panowie od Pompy zaczęli układać kable
    ...
  4. Nurniego dziennik

    08.09.2005
    Maluję, maluję i ...końca nie widać. Ale już prawie 3/4 góry jest zagruntowane. Gruntujemy na biało tak żeby potem tylko raz malować kolorem. W łazienkach się sprawdziło, więc mam nadzieję, że na reszcie ścian też. Najgorsze i najbardziej pracochłonne jest przygotowanie pomieszczenia do malowania. Przetrzeć ściany, naciąć fazkę i zaakrylować, zabezpieczyć okna ..itd.
    W międzyczasie zastał założony i podłączony rekuperator - jutro końcowe ...
  5. Początek

    Wczoraj tj.7.09.05 br. Rozliczyliśmy się az wykonawcą za wykonanie STANU SUROWEGO OTWARTEGO PLUS WIĘŹBA...... Wyszło 8) 8)
    napiszę innym razem.. Wczoraj też " wszedł" łaciarz , znaczy się dekarz.. :D Ma położyć na calości folię i łaty ..Ciekwam ile czasu mu to zajmie??? :wink:
    Musieliśmy dziś ( najpóźniej) wpłacić kasę za dachówki( BLEE....) ostatnio nie lubię za bardzo dzielić się moją kasą, a raczej jej nędzną resztką.....
    W najbliższych ...
Strona 1 z 2