dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. hydraulika - post?py (4)

    Znowu coś nowego!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00456.jpg
Wyświetleń:	299
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	73962   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00456_2.jpg
Wyświetleń:	294
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	73963   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00459.jpg
Wyświetleń:	305
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	73964   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00463.jpg
Wyświetleń:	274
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	73965   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00467.jpg
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	73966  

  2. wiele si? dzieje...

    Drodzy moi Jutro ekipa kończy tynki na poddaszu i schodzą na parter - tam zaczną od stropu. Jak na razie nie jest źle - ściany całkiem proste, nie trzeba jakiś strasznie grubych warstw nakładać, standardowo ok.1 - 1,5 cm. Brawa dla murarzy Kabelki i puszki wszystkie pilnujemy - elegancko, nic na razie nie zginęło pod tynkiem Nie mam zdjęć Jutro mąż musi się postarać i jakąś dokumentację dostarczyć

    Co jeszcze - jutro przyjeżdża kamień elewacyjny, ...
  3. Ocieplenie poddasza

    Wrzucam kilka fotek z ocieplania poddasza. Są już częściowo profile.

    Kawałek gabinetu






  4. Pocz?tek roku szkolnego

    Początek szkoły całkiem wykończył mnie finansowo Wkurza mnie to, że w tamtym roku dzieci mogły uczyć się z książek, a w tym roku oczywiście już muszą uczyć się czego innego. Przecież to kompletna bzdura, świat nie posunął się tak do przodu, żeby już musieli uczyć się czegoś nowego. Mam tyle książek, które są bezużyteczne i po co ? !!!!!!!! Teraz mam je wyrzucić, chociaż mam dwoje dzieci w różnym wieku. Bezsens.....
    Tak poza tym ciągle pada. Jednak ...
  5. Dach - pokrycie

    Od wtorku 06.09 trwają prace przy kolejnym etapie budowy. Dokończone zostały ściany szczytowe, po dłuższym oczekiwaniu dojechały domawiane elementy więźby (pająka i deski podrynnowe - tu mogę powiedzieć, że nie polecam korzystania z usług tartaku w Skałce - deski heblowane wymagały kolejnego heblowania, no ale chcieliśmy szybko i blisko). Na dachu trwa montaż łat, membrany, podbitki i rynien. Jutro mają być montowane okna połaciowe . No i czekamy na dachówkę. Dzisiaj ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110907278.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	73926   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110907282.jpg
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	73927   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110907279.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	80,4 KB
ID:	73928  
Strona 1 z 2