dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. A tak to sie zaczęło:

    Pomysł na budowę domu mieliśmy w głowie od dłuższego czasu, jednak pierwsze kroki poczynione zostały Bardzo Nagle . W zamiarze pieniądze odkładaliśmy na zmianę auta. Na równi z przeglądaniem serwisów aukcyjnych z samochodami, mąż przeglądał serwisy oferujące nieruchomości. Od czasu do czasu jeździliśmy oglądać - to auto, to działkę. Nic jednak nas nie goniło (mamy swoje M4). Aż tu nagle, pięknego Bożo Ciało'wego dnia zobaczyliśmy działkę, na której ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom_1760_18_26258..jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	57,2 KB
ID:	26398  
  2. Dzień +69

    Kolejny dzień pracy dekarzy.
    Niestety jeszcze nie skończyli swojej pracy, ale kolejna ekipa umówiona na poniedziałek nie będzie miała przestoju.
    Na YouTube wgrałem kolejny, już 20 film, dokumentujący postępy budowy.
    Pomimo mojego poirytowania sposobem pracy Cieśli i Dekarzy, jest to niewątpliwie najciekawszy film jaki do tej pory "nagrałem".
    http://www.youtube.com/watch?v=4QafUCne1Bk
    W trakcie filmu jest przerwa 30 minutowa, kiedy to data na filmie "zeruje" ...
  3. 09.10.2010r. (sobota) PODSUMOWANIE

    Trochę jestem zawiedziona, bo myślałam, że dziś przyjedzie ekipa z Warszawy i podciągnie prace na naszej budowie... Nie przyjechali, bo musieli pracować w stolicy, a u nas bardzo małe postępy - ja nie wiem co oni dziś robili? jeden narożnik i zaczęta kolejna ścienka z cegły
    Niepokoi mnie jeszcze fakt, że ścianka przy grillu jest nieruszona - podobno wykonawca ma jakiś pomysł Mam nadzieję, że jutro pokaże się pan Darek i wyjaśnimy kilka spraw.
    Podsumowania finansowe. ...

    Updated 15-10-2010 at 11:28 by Joanna&Mariusz

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Zalewanie i polewanie (cz. 2)

    Beton zamówiliśmy w tej samej firmie, która zalewała nam fundamenty. Na strop grubości 14 cm poszedł beton B25, cena 190 zł netto, łącznie 29,25 m3. Pompa w cenie.

    BTW: operator pompy - Pan Kazek - w ramach specjalnej dedykacji dla mojej Żony ułożył z ramienia pompy literkę M jak Monika

    Po 3 gruszkach do końca zabrakło 2,25 m3 betonu. Musieliśmy ...

    Updated 30-12-2010 at 00:07 by C-u-b-e

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Zalewanie i polewanie

    Zgodnie z wcześniejszymi planami na koniec bieżącego tygodnia zalewaliśmy strop nad piwnicą. Wczoraj rano, przed planowanym zalewaniem stropu, ze szczytu kopca ziemi z wykonanych niedawno wykopów nasz domek wyglądał mniej więcej tak:

    ...i widok na część gdzie będzie garaż...
    ...

    Updated 30-12-2010 at 00:08 by C-u-b-e

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3