dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. W starym kinie...nowy dom

    Korzystając z dnia wolnego Inwestor wpadł na budowę,aby otworzyć szeroko drzwi przed Jaśnie Panem Kontrolerem.Czas na sprawdzenie,czy aby na pewno budujemy dom .Przyjechał.Porobił zdjęcia.Dobił mnie pytaniem jak blisko jest kościół.Faktycznie -ma to wpływ na inwestycję.Dalej nie mogą zrozumieć,że można wybudować szybko i dobrze.Ale... mam nadzieję,że teraz już pójdzie z górki z resztą kredytu.
    Dla cierpliwych i ciekawych filmik z domku:
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa., dom, kontrole Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Panele na podłodze z desek

    Witam chciałbym położyć panele na starej podłodze z desek pomiędzy deskami widać szczeliny nierówności wahają się w granicy 3-4mm jak wyrównać podłogę podkładami czy płytami osb( jeśli osb to jaka gr płyty?)
  3. Projekt Milena (Szczecin)

    Długo zastanawialiśmy się z żoną czy w ogóle budować dom. Nasze obecne mieszkanie jest spore (77m^2) i w śródmieściu=wszędzie blisko.
    Początkowo nieśmiale i z założeniem, że może kiedyś..., w zeszłym roku (2013) kupiliśmy działkę. Po zakupie jak to bywa, apetyt rożnie w miarę jedzenia nakręciliśmy się i zaczęliśmy szukać projektu. Po wielu perypetiach, bo oczywiście każde z nas miało inne wizje wybraliśmy projekt Milena z pracowni dobredomy, a elewacyjnie ...

    Updated 10-01-2016 at 16:41 by przemo-kaktus

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. W dniu dzisiejszym złożyłem zawiadomienie o zakończeniu budowy.

    Po upływie prawie roku znalazłem czas na uzupełnienie naszego dziennika. Niestety budowa pochłania wiele czasu i dopiero teraz mam zamiar nadrobić zaległości.
    Tagi - katalog słów kluczowych: abakon praefa dziennik budowy dom keramzyt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Motywy

    Zakładam blog z kilku przyczyn:
    - przedsięwzięcie chcemy przynajmniej do pewnego stopnia wykonać własnymi siłami i prowadzenie zapisów, mam nadzieję, trochę mnie odstresuje, a założę się, że nie wszystko będzie szło gładko, więc jeśli pozwolicie powyżalam się tu czasem trochę,
    - szukając na różnych forach nie znalazłem nikogo, kto buduje któryś z poniższych projektów - Milena, Rawena, Realny, powiedziałem więc sobie, że może to ja będę ...
Strona 2 z 4