dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NJerzy buduje sobie klocek.

    Czekam sobie na pozwolenie i nie próżnuję:
    - załatwiony prąd i woda - mają podłączyć jeszcze w kwietniu
    - obleciałem tartaki, znalazłem 3 w których można zamówić drewno na strop i dach takie jak potrzebuję
    - mam załatwioną (i zapłaconą) koparkę - kolega ma białoruśkę i Waryńskiego, już by chciał u mnie kopać. Nawet ma zapłacone - dostał ode mnie nową instalację LPG.
    - mam geodetę (kolega strzelec) i kierownika budowy - też kolega, robił ...
  2. Atka i Jardo budują Rododendrony

    Witam drogich Czytelników :lol:
    Całe szczęście, że juz święta zbliżają się do końca...
    Wzięliśmy z mężusiem dwa dni urlopu i mamy zamiar jutro od samego rana zabrać się za przesadzanie naszego świerczka...
    Dzisiaj rozmawiałam z szefem ekipy i dowiedziałam się, że jutro stawiają ostatni szczyt i w czwartek mamy bibę tzw. wieniec :wink:
    Wczoraj pstryknęliśmy kilka fotek...


    [URL=www.fotosik.pl] ...
  3. Przytulny III Reny i Toma

    26.06.2006r.
    Dzisiaj pojechaliśmy z rodzicami do notariusza, żeby przelać na papier fakt przekazania nam działki. Jeszcze tylko „chwilka” i będziemy prawowitymi właścicielami jakże upragnionego kawałka ziemi, który to przyczyni się do spełnienie naszego marzenia.

    A oto nasza działeczka


    ...
  4. Przytulny III Reny i Toma

    Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na krótką (a może jednak nie taką krótką) historię naszego Przytulnego III, a tym samym na niesamowitą przygodę życia Reny i Tomka.
    A było to tak: gdzieś daleko stąd, za górami… oj nie coś mi się chyba pomyliło :D

    A teraz tak na poważnie, to zaczęło się wszystko od … właśnie tu mam mały problem, ale tak sobie myślę, że jak powiem, że wszystko zaczęło się od marzeń to będzie to najwłaściwsze ...
  5. Nasz wymarzony domek w przepięknym miejscu

    5.04.2007 strop został wylany :D teraz codzinne polewanie bo jakość deszczu nie widać :x Od 16 mają stawiać ścianki piętra.
Strona 1 z 4