dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Domek na Lubelszczyźnie

    Ostatnio moim nieodłącznym przyjacielem na działce są grabie...czasami w towarzystwie szpadla lub gracki :lol: :wink: W domu nic się ciągle nie dzieje, więc mogę chwilowo cały czas poświęcić na ogród. Przybyło w nim dziś trochę roślin, choć i tak główną atrakcją każdego dnia jest grabienie - w celu ukształtowania terenu oczywiście, nie dla przyjemności ( to jakby ktoś miał wątpliwości :D ). Dla przyjemności to ja wolę jednak sadzić roślinki albo nawet trawnik ...
  2. Dom w Rododendronach5P- Ania&Uki-budowanie marzeń

    Nie było mnie ze dwa dni,ale już jestem i donoszę,że sprawy się mają tak:


    No rośnie nam domisko aż miło :lol: :lol:

    Pan Teść pełen poświęcenia i na kolanach w akcji :P Pan Paweł-zbrojarz też się na fotę ...
  3. Dom w Lesie

    Mało się póki co dzieje, czekamy na dekarza, w międzyczasie styropianiarze skończyli lukarny i kominy (zdjęć brak, będą po sobocie), ja załatwiam formalności związane z przyłączeniem wodociągu i instalacją gazową i to w zasadzie tyle.
    Jedna jest tylko rzecz warta odnotowania w dzienniku, melduję posłusznie o zdobyciu nowej budowlanej sprawności: Młodszy Zgrzewacz Rurowy zgłasza gotowość do robienia hydrauliki, oto arcydzieło czeladnicze, przy którym pamiętna "Treblinka ...
  4. Dom w Lesie

    Mało się póki co dzieje, czekamy na dekarza, w międzyczasie styropianiarze skończyli lukarny i kominy (zdjęć brak, będą po sobocie), ja załatwiam formalności związane z przyłączeniem wodociągu i instalacją gazową i to w zasadzie tyle.
    Jedna jest tylko rzecz warta odnotowania w dzienniku, melduję posłusznie o zdobyciu nowej budowlanej sprawności: Młodszy Zgrzewacz Rurowy zgłasza gotowość do robienia hydrauliki, oto arcydzieło czeladnicze, przy którym pamiętna "Treblinka ...
  5. BETA I - dziennik

    I w końcu strop został rozszalowany. Pojechałam zobaczyć dzisiaj po pracy ale niestety było już ciemno. Przy świetle latarki wnętrze wyglądało naprawdę ogromne, ale cały efekt będzie dopiero w momencie wybudowania ścianek działowych. Zdjęcia postaram się zamieścić jutro ponieważ po ciemku naprawdę nie było sensu pstrykać.


    Jutro również mają przyjść zrobić kanalizację.
Strona 3 z 18