dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ~dom anny

    Mój architekt się odezwał.

    Tak jak myślałam na własne życzenie mam przechlapane.
    Czy są jakieś przepisy, określające ilość koncepcji lub spotkań między architektem a zleceniodawcą???

    Niewiele osób tu zagląda a jeszcze mniej zostawia ślad, że było, wszystkie pytania zostają bez odpowiedzi, muszę sama poszukać .....
    .................................jestem zmęczona.....................................
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Wstępnie ruszyłyśmy kwestię szafy w wiatrołapie.
    Wstęonie. Ale wiemy, że będzie miała 302 cm długości i 65 cm szerokości :)
    I wiemy co chcę w niej mieć.
    Poza szafa w wiatrołapie będzie tylko lustro - zero wieszaków, zero ciuchów, zero butów.

    Popatrzyłyśmy na miejsce p.t. pralnio- kotłownia. Obawiam się, że stanęło na moim ( a nie małża - będzie płacz. na pralce suszarka, zlew przemysłowy, szafki nad zlewem i takie tam.. generalnie nie ma o czym gadać. ...
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Wstępnie ruszyłyśmy kwestię szafy w wiatrołapie.
    Wstęonie. Ale wiemy, że będzie miała 302 cm długości i 65 cm szerokości :)
    I wiemy co chcę w niej mieć.
    Poza szafa w wiatrołapie będzie tylko lustro - zero wieszaków, zero ciuchów, zero butów.

    Popatrzyłyśmy na miejsce p.t. pralnio- kotłownia. Obawiam się, że stanęło na moim ( a nie małża - będzie płacz. na pralce suszarka, zlew przemysłowy, szafki nad zlewem i takie tam.. generalnie nie ma o czym gadać. ...
  4. ~dom anny

    :( byłam w Gminie. :(

    Żadnych dotacji w tym roku
    - czy to znaczy, że były w ubiegłym?
    - nie było ale w tym też nie ma
    - dlaczego?
    - bo tylko kilka osób pytało :o
    - może dlatego, że nie wiedzą, że może być?
    - cisza
    - to chyba gmina mogłaby wystąpić o dotacje a potem zawiadomić swoich mieszkańców, że mogą korzystać z ulg
    - może tak, trzeba....na zebraniu podniosę taki temat...

    tyle w ...
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Mam łeb jak sklep.
    Skończyłyśmy z Jolą o 23.30. Od 17.00.

    Przeszłyśmy sprawę kuchni. Już wszystko ustalone.
    Oczywiście jestem zbyt tępa by to narysować.

    Będzie czerwono. Jak cholera.
    Na ścianie będzie czarny lacobel, ale nie od szafek do szafek tylko do połowy (od blatu w górę). Szafki górne ( a konkretnie ta dolna z tych dwóch górnych :)) będzie mleczne szkło. Wyciąg kominowy taki ze szkłem (to sie chyba tak nazywa :roll: ) ...
Strona 1 z 18