dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Dziś na razie podejrzanie spokojnie. Czekam na powrót większego Klona ,by przejął opiekę nad mniejszym. Trzeba pojechać do sądu (znowu) złożyć o czystość hipoteki. Okazało się, owszem dostarczona hipoteka jest czysta, ale to dotyczy garażu !!! A mam przywieźć poświadczenie na dom !!! :o
    Nie rozumiałam z początku o co chodzi panu Bankowemu. Był podejrzliwy lekko i tłumaczył to tak zawile, że im dłużej słuchałam tym słabiej rozumiałam o co chodzi. W akcie ...
  2. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Dzień dobry wszystkim! :lol:

    Muszę się skupić i po kolei, bo weekend był mmocno intensywny :wink:

    Sobota
    Rano wyjazd, po drodze wizyta w wielkim centrum ogrodniczym w Toruniu, gdzie chodziliśmy jak oczarowani- ja między kwiatami a Bartek między pierdułkami Gardeny i traktorkami do koszenia trawy :lol:
    Planowo o 16.30 byliśmy na miejscu, komisja zatrzymała mnie sobie na sam koniec więc i podenerwować się zdążyłam, ale pytania miałam dopasowane ...
  3. Dziennik Ged'a

    Poniedziałek

    Jestem wykończony :) wsadziłem setkę daglezji, została jeszcze setka. Sadzenie to nie problem - problem to przygotować pod nie miejsce. Posadziłem co 50 cm jeden rządek, a jutro drugi oddalony o 50 cm od pierwszego i przesunięty. Kogokolwiek pytałem mówi o odległościach inaczej. Pani ze szkółki proponowała co 40 cm. Inny pan ze sklepu z krzaczkami poradził co 120 cm, ja dałem co 50 bo tak mi się podobało.

    Kupiłem zbiornik na wodę o ...
  4. Nurniego dziennik

    Rano okazało się, że tym pamiętnym dniem poniedziałek jednak nie będzie a dopiero wtorek.
    Zobaczymy :evil:

    Troszeczkę "nerwa złapałem", ale poczekam do jutra - jeszcze cierpliwie.

    cdn...
  5. Dziennik Zielonej