dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dzień dostaw i kafle na parterze

    Dziś dzień dostaw.
    Udało nam się przetransportować stół. Lekki nie był. Dzisiaj dotarł też cały asortyment łazienkowy. Wygląda wszystko bardzo ładnie J Cieszę się, że w ostatniej chwili zmieniliśmy przycisk do spłuczki. Nie mieliśmy dużego wyboru, bo hydraulik założył nam najprostszy model Geberita. Na tamtym etapie nie wiedzieliśmy, że rodzaj spłuczki dobiera się pod kątem przycisku. W efekcie mogliśmy wybierać tylko z przycisków Delta. Wzięliśmy w końcu przycisk ze stali
    ...

    Updated 11-01-2012 at 20:50 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Kasacja

  3. Zakończenie stanu "zero"

    Zasypka i kanalizacja:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110820631.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	94584 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110827649.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	98,7 KB
ID:	94585

    Chudziak wieńczący stan "0":

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110903678.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	94593 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110831661.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	94594
  4. Stolarka zamówiona :)

    Wczoraj zamówiliśmy okna i drzwi, tak jak planowane - okna pcv 5-ciokomorowe, profile Veka S-line, kolor złoty dąb, klamki w kolorze inox.
    Drzwi KMT model Xs1.
    Właśnie zwozi się szlaka z bieżni na działkę - dobrze podziała na nasz gliniasty placek, na którym po deszczu stoi woda. Zastanawiamy się tylko co z toksycznością... Na wierzch będzie jeszcze wysypana ziemia - cały czas delikatnie podnosimy teren wokół domu.
  5. Farby i AGD kupione

    Dawno nie zaglądałam do mojego dzienniczka, ale to pewnie dlatego że na budowie nic specjalnego sie nie działo. Po prawie trzytygodniowej przerwie świąteczno-noworocznej dzisiaj w końcu znowu ruszyły prace. Przymierzamy się już do malowania pokoi. W tamtym tygodniu kupiliśmy wszystkie farby i już doczekać się nie mogę jak to wszystko wyjdzie.

    No ale zanim dojdzie do malowania trzeba jeszcze zrobić trochę poprawek. Niedawno wymysliłam sobie że jednak chcę mieć podświetlane ...
Strona 51 z 67