dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. "Na Wspólnej" - zaczynamy...

    Wiele czasu zajęło nam (mnie i żonie) podjęcie tej decyzji... ale stało się.... jak to śpiewała pewna kapela "tu na razie jest ściernisko, ale będzie...." no, może nie San Francisco, ale nasz domek. Dom powstanie na bazie projektu "Na Wspólnej" http://www.mgprojekt.com.pl/na-wspolnej z drobnymi poprawkami (dom będzie nieco większy)

    ...o postępach będę informował....

    na początek dwie fotki stanu obecnego - działka nieduża - 600m2 - zaleta ...

    Updated 20-04-2016 at 10:44 by _PM_ (zmiana tytułu)

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, dom, działka, katowice, na wspólnej Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dziennik Budowy - C319 Aromatyczny

    Cytat Napisał wesa Zobacz post
    Dzień doberek
    Dołączam do Aromatycznych!!! To będzie piękny domek, jak już go wybudujemy. Taki w sam raz na nasze potrzeby. Mieliśmy już dwa, ale... W każdym razie ostatni miał dopiero osiem lat, gdy go rok temu sprzedaliśmy, no i teraz coś małego dla samotnych rodziców po opuszczeniu gniazda przez dziecko. Bardzo chciałabym się skontaktować z kimś z mojego woj. kto już robił strop, bo ta część domu wprawia nas w zakłopotanie. My jesteśmy na etapie fundamentów.
    ...
  3. działka

    Pierwsze zdjęcia naszej działki wym 30m x 53m -okalizacja Siomki
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_2050.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	353471   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_2053.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	353472  
  4. Altanka, szopa, drewutnia.....

    Podczas kiedy Panowie układają ostatnie tynki postanowiłem dokończyć dzieła szopy czyli szopy na drewno, drewutni, altany ....Itd jak się okazało każdy ma na to miejsce inną nazwę. Generalnie postanowiłem zbudować domek dla drzewa aby gdzieś je sezonować. Powstała lista rzeczy do kupienia:
    - Płyty betonowe 6 szt
    - Belki 9x9x240 6szt
    - Belka 3m długości 2 szt
    - Kratki 180x180 3 szt
    - Płyta OSB 3 szt
    - mocowania belek 9x9 6 sz
    - śruby, ...
  5. Start

    Nareszcie, po załatwieniu większości spraw papierkowych zaczynamy budowę w dniu 11.04.2016. - projekt indywidualny. Ekipa pracuje praktycznie codziennie za wyjątkiem kilku dni gdzie pogoda nie dopisała i padał ulewny deszcz . Fundamenty wykopane - następny etap - szalunki.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160413_161942.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	353262 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160414_160052.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	353263
Strona 5 z 9