dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    A więc mogę rozpocząć dziennik budowy.
    Przede mną długa droga do spełnienia marzeń, ale ważne, że już na niej jestem.

    30 kwietnia 2004 to ważna data.
    Dziś podpisałam akt notarialny - kupiłam kawałek swojego miejsca na tej ziemi...

    Czy uda mi się, NAM czy się uda wybudować na nim DOM ???

    Wierzę, że tak, że będziemy tam bardzo szczęśliwi :D :D :D

    Trzymajcie kciuki za nasze marzenia... Proszę :D
  2. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    A więc mogę rozpocząć dziennik budowy.
    Przede mną długa droga do spełnienia marzeń, ale ważne, że już na niej jestem.

    30 kwietnia 2004 to ważna data.
    Dziś podpisałam akt notarialny - kupiłam kawałek swojego miejsca na tej ziemi...

    Czy uda mi się, NAM czy się uda wybudować na nim DOM ???

    Wierzę, że tak, że będziemy tam bardzo szczęśliwi :D :D :D

    Trzymajcie kciuki za nasze marzenia... Proszę :D
  3. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Odkryłam nieznaną mi dotąd zależność- Im więcej się chce w ogrodzie i na budowie zrobić tym szybciej czas ucieka. Zupełnie jakby się ze mną ścigał! :lol:

    Plany na wczoraj miałam ambitne ale niestety nie wszystkie udało mi się zrealizować :cry:

    Pozamiatałam prawie na błysk podłogę w sypialni i zagruntowałam ją kanarowym gruntem. Może teraz nie będzie się tak pyliło.
    Zasadziłam cztery jeżynki bezkolcowe. Chcemy z nich uformować ...
  4. Nurniego dziennik

    Maaaaam wodę.
    Przyjechali panowie z kopareczką i za trzy godzinki zadzwonili, że mogę przyjechać na odbiór. 6 m od płotu wystaje z ziemi piękna niebieska rura, ale wodomierz ze wszystkimi zaworami mam w samochodzie :wink: . Tak na wszelki wypadek coby nóg nie dostał.
    Szefu przyjechał również na odbiór i zapomniał na ile się umówiliśmy. Trzy stówki zostały w kieszeni bo ja pamiętałem. Za frajerskie trzeba płacić, prawda? :wink: :D
    Czekam teraz na przyjazd ...
  5. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Wczoraj po południu o naszą działkę zaczepiła pani z hurtowni pokryć dachowych, zostawiała reklamówkę panu Majstrowi: jeszcze mają na składzie dachówkę ceramiczną z 7% VAT bo klient kolor sobie zmienił. Podkusiło mnie, by zadzwonić. :-? I po co? Mało mam roboty? Efekt? Wieczór spędzony w interku przeszukując forum, i sieć po ile , jaką opinie i cenę ma sirius ruppceramika. Seria niepokojących smsów między małżeńskich w celu ustalenia polityki „dachowania”. ...
Strona 1 z 41