dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - "Manuela"

    30.06.2005 Prace glazurnicze trwają. Teraz glazurnik działa już w łazience na poddaszu. Mniej więcej na półmetku prac dowiedzieliśmy się, że nasze "fanaberie" będą trochę więcej kosztować. Powiem szczerze spodziewałem się tego, bo w łazience na dole puściliśmy wodze fantazji jeśli chodzi o liczbę dekorów na metr kwadratowy ściany.

    Dziś dostałem wycenę z M&S (firma, która robiła nam okna) na półkę nad kominkiem, malowanie podbitki i drzwi ...
  2. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Wczoraj panowie rozpoczeli stawianie ścian, wyporwadzili narożniki, wyrysowaliśmy z mistrzem otwory okienne i mamy nawet wejście do domu :wink: :)
    Bloczków było tyle że straczyło na 1 warstwę i narożniki, następne miały dojechac dzisiaj ale nie dojechały bo fabryka nie wyrabia z robotą :o :roll: i jak zwykle mamy przestój chyba zaczynamy się do tego przyzwyczajać, widocznie taki nasz los :roll: :o
    Dzisiaj dojechała na budowę silka, z której będą wew. ściany ...
  3. Mia? by? drewniany, b?dzie murowany - w Maliniaku...

  4. Początek

    DZISIAJ TELEFONIK Z BANKU NAJJ..MILLEŃSZEGO... :D :D :D
    JUTRO PODPISAĆ PIERWSZE DOKUMENTY :D :D :D
    KREDYT PRZYZNANO :D :D :D
    MILLUSI TEN BANK...MOŻE NIE BĘDZIE CHCIAŁ ODSETEK????(chyba mnie porąbało!!!!!) Eeettaaamm....NO I TERAZ TRZEBA BĘDZIE BUDOWAĆ..ALE SIĘ POROBIŁO :D :D :D
  5. dziennik Żaby

    W całym domu są już NADPROŻA juuhuu !!!! :D
    Bardzo się cieszymy. :lol: Powoli zaczynają tworzyć się poszczególne pomieszczenia....Nasz pokój dzienny połączomy będzie z kuchnią i jadalnią . Mam wrażenie,że okien jest trochę za dużo...Ale chyba lepiej za dużo, niż za mało????
    Szkoda, że nie mogę Wam tego pokazać :( . Jak już pisałam, mam zawalony album i mam problem z utworzeniem nowego. Zaraz poproszę męża, żeby coś pokombinował, a ja w tym czasie ...
Strona 1 z 76