dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Domek AKA-JONEK

    Piękna pogoda i cisza na budowie, a ja ze swoim dziennikiem spadam i spadam, prawie jak Wojewódzki tylko nie na wtorek, ale na którąś kolejną stronę...
    Nadal czekamy na elektryków i pana od odkurzacza, a dzisiaj wreszcie znajomi odebrali część stempli, inni biorą pojemnik na wodę i tak powoli będziemy się oczyszczać :D .
    A i mamy już TRZECIĄ bramę wjazdową, tymczasową :).
    Dzisiaj na budowie spotkałam się z pewnym panem, który prawdopodobnie będzie ...
  2. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Dziś będzie krótko i bez zdjęć :D
    Rozkładają kanalizację, pomylili się z jednym odpływem, będą musieli jutro poprawić. Po południu chcą wylać beton i zakończyć stan zero.
  3. Guliwer 2G

    Lipec konczy sie elektryka i..... oknami ;-)
    Tyle ze okna nie do konca poprawnie - 3 do wymiany. Dwa Pan sobie zle wymierzyl i zapisal skutkiem czego w jaskolkach mamy 12 cm szapre, i w kuchni okno narozne w polowie mamy stale, mialo bys szklenie w skrzydle ....a jest w samiej ramie. Do poprawki za tydzien (znajac ich pewnie za dwa dopiero bedzie)

    Tak wyglądał dzień:



    ...
  4. Dziennik Budowy CoolaTT

    No i pobawiłem się przed płotem w ogrodnika. Coś co wyglądałało wcześniej tak:





    Obecnie wygląda tak:

  5. Dziennik Budowy CoolaTT

    W tzw międzyczasie pociąłem i proąbałem 20 mp grabiny (kupowałem ją zimą i leżała w metrach do czerwca) dodatkowo jakieś 3 mp brzozy (to akurat z przecinki na działce) i jakiś 1,5 mp dębiny (to też z przecinki na działce)



    Tylko gdzie ja to zmieszczę??