dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Nasza Lawenda

    ze względu na brak postępów budowy, wklejam zdjęcia romantyczno-nostalgiczne :D :D :D

    Lawenda w zieleni :D :D :D


    rzut oka na nasz domek - z dachu :wink:
  2. Nasz domek....

    Mamy prąd!!!!!
    Mąż w poniedziałek 23 jechał do energetyki z tym protokołem podłączenia i babka mu powiedziała, że do 3 dni mają założyć licznik. 24 czerwca był na działce, zajrzał do skrzynki.... Licznik jest :D . Na drugi dzień od złożenia zgłoszenia podłączyli nam ten prąd. Brawo dla energetyki.
  3. Nasz "Wspaniały"-dziennik kropki2

    nie mam na nic czasu :( sesja w trakcie- kto to wymyslil robic egzaminy do 20 lipca :-? to polowa wakacji.

    no i coraz wiecej spraw slubnych na glowie.

    dostalismy pozwolenie na budowe, trzeba jeszcze 2 tyg poczekac na uprawomocnienie. ale zaczynac juz mozna. w zwiazku z tym Jacek jak na prawdziwego gospodarza przystalo zrobil kibelek.

    jak tylko bede miala troche czasu i ogarne zasade wlejania zdejc to troche ubarwie moj dziennik fotkami :wink:
  4. Dziennik budowy Agaty i Łukasza

    Dzisiaj zakończy się murowanie ścian zewnętrznych.
    UFF nareszcie :D :wink:

    Nie wiem czy dobrze to wszystko wyjdzie bo już teraz żałuję paru rzeczy, no ale to było niestety nieuniknione :(
    Teraz trwa murowanie wykuszu i okna tarasowego które jak mąż zdecydował będzie też o 1 maksa niżej jak poziom okien bo tak otwór by miał 2,45 a to strasznie wysoko. Zobaczymy jak to wyjdzie trochę będzie różnica a zwłaszcza w domu to będzie widać ale trudno coś za coś.
    A ...
  5. budowe czas zaczac :))

    Dzisiaj musze - kupic kolki do drewna, kolki rozporowe, i dowiesc to na 17 nadzialke a na dodatek umowilam sie z psem do strzyzenia na 16,15 :roll: a pracuje do 16 - chyba zwariowlam jak mi sie to wszytsko da zalatwic - chyba ze dziadka zaangazuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: