dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. testy LED

    Ostatnio dostałem do przetestowania taśmę LED 5m 120 SMD 3528 9,6W/m w kolorze ciepłym białym. Większość oświetlenia będą stanowiły owe taśmy i chciałem sprawdzić ile ich potrzeba i czy nie będzie za ciemno.
    Wyniki testu przekroczyły najśmielsze oczekiwania i teraz muszę przemyśleć jeszcze raz oświetlenie zmniejszając liczbę planowanych taśm . Na wszystkich raczej będą też ściemniacze.
    Nie miałem statywu, więc jakość zdjęć nie jest rewelacyjna ale ...
  2. odchwaszczanie i wytyczenie działki - wstępne poczynania,

    Czas przejść do czynów: dla mieszczuchów z bloku poradzić sobie z 600 m2 wybujałych wieloletnich chwastów i krzaczorów stanowi pewien problem. Od znajomego który się już zbudował, usłyszałem 'to sobie sam skosisz' - więc wybrałem się do działu ogrodniczego Castoramy na wieczorek zapoznawczy.
    Roundup słynny 'może skazić wodę i zbiorniki wodne na dłużej...' , odpuściłem; kosa ręczna - jakoś tak nie bardzo mi leżała , ciekawa była jakaś taka maczeta ale z ...
  3. nareszcie ocieplenie !!

  4. Pomalutku, ale nie pocichutku...

    Troszkę zaniedbałam dziennik budowy..., brakuje mi z 6 godzin, za krótka doba ostatnio jest dla mnie. Chciałam być troszkę przekorna , aby zmobilizować moją KOCHANĄ RODZINKĘ ZE SCYZORYKOWA do odwiedzin Kurpiaczków. Bo śledzą postępy prac w internecie, a ja zapraszam na oględziny w realu. OBIECUJĘ do łopaty nie zagonimy słowo daję Szwagierku
    W naszym małym domku są już betonowe podłogi A przed tym było zrobione ogrzewanie podłogowe, rozłożone ...
  5. ........

    zamontowano kuchnię jak to cieszy .....
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020518.jpg
Wyświetleń:	914
Rozmiar:	40,3 KB
ID:	128404Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020519.jpg
Wyświetleń:	827
Rozmiar:	44,9 KB
ID:	128405 nie mam zbyt wielu fotek,

    ale żeby nie było tak kolorowo Pan schrzanił delikatnie mówiąc .... listwy wykończeniowe dał takie:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020523.jpg
Wyświetleń:	694
Rozmiar:	29,1 KB
ID:	128402gryzie mi się paskudnie chociaż każdy jak wchodzi mówi że nie zauważył ale to pewnie z grzeczności tak samo jak tekst " śliczna kuchnia" a wiadomo że nie każdemu się podoba ... cóż ja jestem ...
Strona 1 z 67