dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Początek - czyli grudzień '12r.

    Piękna zima

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	śnieżnie (2304 x 1296)mniejsze.jpg
Wyświetleń:	247
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	221624

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	śnieżnie 1 (1296 x 2304)mniejsze-1.jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	221625

    Dokumenty do UM złożyliśmy w lutym, a pozwolenie dostaliśmy we wrześniu. Pół roku czekania, droga przez mękę.
  2. Rododendronek 11 n thermo







    STANELO NA RODODENDRONKU WIEC JUZ ODWROTU OD DNIA DZISIEJSZEGO NIE MA.MAM NADZIEJE ZE PODOLA NASZYM OCZEKIWANIOM,I SPRAWDZI SIE W CODZIENNYM ZYCIU.
    METRAZOWO NARAZIE NAM STARCZY A WYCHODZI 93 METRY,SALON WRAZ Z POKOJEM BEDZIE POLACZONY JAKO JEDEN DUZY SALON Z POSADOWIONYM KOMINKIEM NA ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domek3333.jpg
Wyświetleń:	579
Rozmiar:	69,3 KB
ID:	221542  
  3. Pracy czas zaczac...

    Troszke szybciutko musze nadrobic stracony czas w ciagu paru dni,szybka decyzja o budowie,szybka biurokracja,szybka ekipa budowlana znalazlam ja zaledwie w ciagu paru dni,umowa w mgnieniu oka sporzadzona,nic tylko cieszyc sie tylko strach pomyslec jak odwdzieczy mi sie ten czas ktory ludzie latami sie przygotowuja a ja w ciagu paru dni zalatwilam Wszystko co bylo mozliwe.
    I tak z dniem dzisiejszym 29 pazdziernika moj ulubiony p.Rysiu stwierdzil lejemy lawy fundamenty
    Oczywiscie nie ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom2.jpg
Wyświetleń:	265
Rozmiar:	99,1 KB
ID:	221530  
  4. gdzie wybudować dom na działce

    Witam.
    Proszę o radę. Poniżej przedstawiam szkic działki którą posiadam. Chcę wybudować na niej wg. projektu Archonu "dom w idaredach 2". (wym. 10mx14m)
    Gdzie najlepiej do ulokować na działce?
    Gdzie studnia głębinowa?
    Gdzie zbiornik bezodpływowy na nieczystości?
    Gdzie wjazd?
    Z góry dziękuję.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	działka.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	37,8 KB
ID:	221526  
  5. Łazienka w remoncie cz.3

    EDIT I

    po 2 dniach… ściany zbudowane porównując ostatnie zdjęcia, trochę zmian widać gołym okiem, m.in pojawiły się miejsca, w których montowane będą półeczki a do tych wystających rurek będzie zainstalowany grzejnik dekoracyjny..
    Wybraliśmy też umywalkę!



    Okazało się także, że podczas naszej nieobecności, znaczny fragment dłuższej
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: blat, budowa, diy, remont, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum