dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. INSTALACJE -cd.

    Dostaliśmy pierwszą korespondencję:

    wprawdzie pierzchamotki nie posiadają jeszcze swojego adresu (no, z wyjątkiem 'przy kukurydzy w lewo, wzdłuż wody i w prawo w żwirową drogę'), żaden z adresatów nie jest nam w jakikolwiek sposób znany, ale jednak listonosz potraktował nas jak 'swoich' wciskając korespondencję za klamkę w drzwiach (bo oczywiście skrzynki na listy z wiadomych powodów również nie posiadamy) - za co serdecznie ...
  2. INSTALACJE -cd.

    Położone zostały także wszelkie ruły, niezbędne dla realizacji wymyślonych przez nas łazienek i kuchni – niestety Pan hydraulik przeoczył zabezpieczenie wodomierza i ten został brutalnie wysadzony w powietrze przez lód



    moje przyszłe 'królestwo':



    ...
  3. Instalacje

    Niestety w tym roku zima zaskoczyła nie tylko drogowców ale także nas ...po cichu liczyliśmy na to, że skoro od kilku ostatnich lat w okolicach grudnia na śnieg można liczyć wyłącznie w bliskim sąsiedztwie Zakopanego, to i w tym roku ów śnieg będziemy oglądać jedynie w tv podczas pokazów noworocznego korowodu z Zakopanego...jak każdy zapewne zauważył oczywiście nie mieliśmy tyle szczęścia i zima, co zupełnie do niej nie podobne, nastała na początku grudnia .. o ile jej pierwsze podrygi ...
  4. dlaczego warto się przeprowadzić - "ZA" za domem

    Dom stoi choć się jeszcze nie grzeje ale może jutro zaczniemy. Ale jakoś mnie taka tęsknota bierze żeby się już przeprowadzić i zaczynają mi doskwierać rzeczy, które pewnie nie byłyby problemem jakby nie perspektywa przeprowadzki:
    1. brak ogrodu - to doskwierało mi latem i jesienią, zanim się poubierałam i przygotowałam dzieciaki to mineło sporo czasu! A tak ubrać i wyjść przed dom, już się nie mogę doczekać.
    2. brak miejsca, mam wszystko poupychane ...
  5. Dom w Bergamotkach g2p - cz.8 - a co ja pacze?

    pacze pacze i widze..
    a co ano sciany parteru..
    tutaj zadnej filozofi nie ma.. w piwnicy wiecej sie dzialo tutaj.. jak wienerberger - porother 25p+w wyglada kazdy wie.. jak sie z niego muruje tez kazdy wie... minuta osiem sciany zewnetrzne stoja

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	30.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	47,7 KB
ID:	153662Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	31.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	44,7 KB
ID:	153663Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	32.jpg
Wyświetleń:	132
Rozmiar:	43,6 KB
ID:	153664Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	33.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	50,3 KB
ID:	153665
    pozniej jeszcze kominy, sciany nosne wewnetrzne i gotowe

    przy okazji budynek ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w bergamotkach, g2p, scian parterowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum