dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Domek na ciche dni z żoną ;)

    Tytułowe przeznaczenie, póki co jest funkcją rezerwową, bo na razie buszuje w nim nasza Majka W razie czego będę miał jednak trzy wyjscia ewakuacyjne Robiony tema rencyma ( małe chwalonko musi być ) z resztek drewna po budowie hacjendy. Jo żem ciął i składał do kupy a żonka nadawała kolorytu. Chrzest bojowy przeszedł wczoraj. Teraz możemy wykańczać duży dom, a mała wreszcie ma się gdzie bawić. Poniżej kilka zdjęć mini hacjendy.
    ...

    Updated 08-07-2012 at 11:54 by marmur7

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Rocznica

    Wczoraj - 6 lipca, minął dokładnie rok od pierwszego wjazdu koparki na budowę. A już koniec widać!!! Dziś odbyliśmy jeden kurs ciężarówką, przewożąc szafki i regały do garażu i pomieszczeń gospodarczych , część regałów na książki (czekają na reanimację) i naszą huśtawkę, która po umyciu stanęła na tarasie. Cały dzień zajęło mi dziś doczyszczanie tych mebli, małżonek walczył z elektryką, próbując podłączyć automat do bramy garażowej , Pan Bogdan położył ...
  3. chudziak

    dziś przyszedł czas na pierwsze betony znaczy "chudziaka"
    już o 7 rano przywieźli suchy beton i zaczęło się wrzucanie go do środka
    pot się lał strumieniami ale dali radę dzielne chłopaki z przyczyn czystoścowych zdecydowaliśmy się robić chudziaka z suchego betonu i po efekcie końcowym będę zawsze go polecać żadnych pomp, betoniarek, chlapania itp.... wsypali, rozgarnęli, zagęścili, zlali wodą i już bale czyste i tak miało być

    ...
  4. Początki budowania.

    Podbudowa pod płytę fundamentową grzewczą.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	44,9 KB
ID:	124197
  5. pierwsze malowanie

    zgodnie z planem malowanie podbitki zakończone na zdjęciu boku widać nawet różnice w kolorze mimo iż malowałam lazurą bezbarwną a przy daszku nad wejściem tak się rozpędziłam że 2 belki już pomalowałam kolorem (kolor domu) no właśnie ostatecznie wybraliśmy V33 w kol. sosna skandynawska
    ( świerk ukraiński malowany sosną skandynawską ) hi hi
    jak pomalujemy ściany to oczywiście będą fotki a na razie tylko podbitka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4422.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	124188 ...