dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Z pamiętnika hydraulika

    22.04.2004

    pierwszy poważny zakup po kupnie domu oczywiście kupiliśmy dzisiaj okna Awans strona wewn. biała a zewnętrzna orzech
    http://www.oknoplast.com.pl/index.php 12szt za 10 000 zł
    no i mam już elektryka
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Wiecie co oznacza tydzień wolnego na budowie ?Myślę, iż nacisk powinno położyć się na słowo tydzień, bo z wolnym to coś mało ma wspólnego. :wink: W naszym przypadku zbiegło się to z wydarzeniem: współ-inwestor pojawił się na trzy dni w domu. Przyjemne uczucie , przy działaniach będzie męskie wsparcie .
    Wprawdzie mąż nie załapał się na wzajemne „pompowanie się ” panów , ale dziś dzielnie przeszedł zamawianie dalszych materiałów , wprawdzie ...
  3. Spó?niony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    15-16 kwiecień
    ale jestem zła na mojego architekta. przez niego będę miała problem, tam gdzie go nie powinno być :x , a chodzi o drzwi zewnętrzne do kotłowni.
    W projekcie architekt dał d.... i mam otwór w murze na 80cm (zaprojektował mi drzwi "70").
    od biedy zrobi się "80" i to wszystko co się da.
    przeglądałam setki ofert i drzwi zewn. z prześwietleniem (takie marzą się mężowi) robią standardowo "90" czyli ...
  4. Ella na Bezdrożu

    Rozdział 4.

    To build or not to build....

    Oczywiście znalazło się od razu mnóstwo doradców, którzy usiłowali nas przekonać do którejś z pozostałych dwóch opcji, co decyzji naprawdę nie ułatwiało.

    W tym czasie mojej głowie zaświtała myśl: po co szukać kolejnego mieszkania - przecież czeka na mnie mój kawałek Arkadii!!!
    Mgliste wyobrażenia o altance czy domku letniskowym zaczęły przeobrażać się w coraz wyraźniejszą ...
  5. Dziennik Zielonej

    22 kwietnia 2004
    Czas na ogród ...

    Wszystkie roślinki, które posadziliśmy w jesieni ubiegłego roku, przyjęły się i obudziły na dobre. :lol: Prawie każda roślinka u nas w ogrodzie (o ile teren 24mx16m można nazwać ogrodem) ma swoją historię; 3 malutkie świerczki, które przytaskał mój tata, miały zginąć pod łyżką koparki, 4 krzaczki hortensji dostałam w prezencie od teściowej (jako pamiątkę po starym ogrodzie), 2 sumaki – wykopał mój tata ...