dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. mokre ściany w piwnicy

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    wszysko jest ważne,jak jest wykonana izolacja pionowa i pozioma,a od posadzki podciąga wilgoć,to wiadomo że będzie wilgotność w piwnicy,ja posmarowałem posadzkę 3 razy ultramentem i po problemie,a między łączeniem ściany z posadzką woda się zbierała,wykułem bruzdę i zastosowałem max-plug 3 minutowe wiązanie i wody nie ma i jest sucho,i chyba o to chodzi ,a drenażu nie ma choć wody gruntowe występują i to w nowym bubynku wykonałem i właściciele są zadowoleni.
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacie, wilgoć, wilgoć piwnica, wilgoć piwnica ściany Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Oświeceni :)

    Nadejszla wiekopomna chwila - dnia 22 lutego roku 2016 elektrownia wreszcie, po pół roku oczekiwania, podłączyła nam prąd. Jupi jupi jesteśmy oświeceni.

    Musiałam się z Wami podzielić tą jakże miłą informacją. Ci co czekają na prąd dłuższy okres czasu wiedzą o czym teraz piszę i jak to cieszy. Jeszcze tylko pogoda mogłaby się ustabilizować, a wtedy zaczęłoby się dziać coś konkretnego.

    Updated 23-02-2016 at 09:37 by Nani

    Tagi - katalog słów kluczowych: z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Czekamy na wiosnę !!!

    Witam . Materiał na budowie , murarz gotowy a tu leje i leje . Czekamy na lepszą pogodę , zdjęcia następnym razem. Pozdrawiam.
  4. Formalne zakończenie budowy

    Dojrzeliśmy do tego, by zakończenie budowy zgłosić w odpowiednich miejscach. Tylko nie bardzo mogę się połapać jakich dokumentów jeszcze potrzebujemy? Mam protokoły odbioru przyłączy:
    - gazowego
    - elektrycznego
    - przekładki wodociągu (chyba sam protokół odbioru przyłącza wodnego muszę też zorganizować)
    - zaświadczenie od kominiarza o drożności przewodów kominowych
    - podpisane umowy o dostawę gazu i prądu.

    Potrzebujemy odwiedzić ...
  5. W końcu się odzywam..

    Cały poprzedni rok był u nas lekki zastój- mury pięły się do góry ale stanęło i jakoś nie miałam czasu wpisywać kolejnych postępów. Nadrabiam. Na dzień dzisiejszy mamy zrobiony parter, wylane schody, zalany strop. Pustaki czekają na składzie na odbiór i miejmy nadzieję, że w tym roku uda nam się przykryć dom.

    Przepraszam za taką obsuwę w raportach, ale ... szkoda gadać. Czas zabrać się do pracy.

    Nadmienię, że w trakcie prac pożegnaliśmy ...

    Updated 21-02-2016 at 19:55 by AggaM

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum