dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. wiercenie studni

    zajmujemy się wierceniem studni głębinowych, wskazujemy lokalizację studni, doradzamy przy wyborze pompy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala sprostać wymogom klientów. cene ustalamy inwidualnie przy spotkaniu na miejscu inwestycji, które nic Cię nie kosztuje. zapraszamy do współpracy.
    TYLKO DO KOŃCA MARCA PROMOCJA!! KONKURENCYJNE CENY
    www.beskidstudnie.pl
  2. prace na najbliższe miesiące...które trzeba wykonać do maja KREDYT

    ile się dało zrobiliśmy bez kredytu. myślę że i tak dużo...w kwietniu kupiliśmy działkę, w połowie sierpnia ruszyliśmy w budowie a 1grudnia mieliśmy SSO...
    a więc mamy kredyt, cieszyć się czy płakać?
    staram się nie oceniać tego w kategoriach dobre czy złe ale PRZYMUSOWE
    wzięliśmy 150tys zł mamy zamiar oddać 50tys zł...zobaczymy jak wyjdzie
    do maja musimy zrobić
    -okna i drzwi wejściowe (zrobione) 11800zł+550zł robocizna
    -szambo ...
  3. Jesteśmy w Muratorze!

    Juhuuu! Dziś mały lansik.
    W kioskach pojawił się nowy numer Muratora, w którym współtworzymy artykuł pod tytułem "Różne oblicza domu" - czyli czytelnicy (i forumowicze ) opowiadają, dlaczego taką, a nie inną elewację wybrali.
    Coś mi się wydaje, że nie tylko my tam jesteśmy z naszego forumowego grona samochwałków Oj, poznaje niektóre budowle...

    Fajna przygoda - takie zwieńczenie pisarskiego trudu, hehe...
    Niestety, miła ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: murator miesięcznik Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dla nas, to już wiosna :)

    Witam ponownie.

    Czas leci nieubłaganie. Dopiero pisałam o dylematach okiennych, a one już za tydzień przyjeżdżają z fabryki. Zdecydowaliśmy się na Vetrex, v82, 3 szyby. Bramy garażowe Krispol, modelu niestety nie pamiętam, najważniejsze, że na napędy jest 5 lat gwarancji.
    Jakiś czas temu był u nas hydraulik. Przedstawiłam swoje życzenia panu fachowcowi, ten zanotował, pomyślał, przeliczył i mu wyszło 30tys.zł. Czy to drogo? Nie wiadomo, ważne żeby było ...
  5. Zakupy

    Przymierzając się do budowy zastanawialiśmy się, gdzie i jak najtaniej jest kupować materiał. Potem urodziła się Martynka, budowa wystartowała, a wykonawcy brali większość potrzebnych materiałów z najbliższego składu. Na początku dzwoniłam pytać o cenę stali, pustaków czy innych "dużych" zakupów. I co? Okazało się, że z wyjątkiem sporej różnicy na pustakach i dachówce - nasz najbliższy skład jest najbardziej konkurencyjny na rynku. Pewnie dlatego, że mamy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: materiały budowlane, zakupy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum