dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pralnia, a raczej pomieszczenie na pralkę

    Postanowiłam zamieścić jeszcze zdjęcia naszego schowka na pralkę i inne domowe przydasie. Ciężko to nazwać pralnią ponieważ pomieszczenie jest naprawdę bardzo małe, ale niewątpliwie spełnia swoją zamierzoną funkcję. Mieści się w nim pralka, środki czystości, drabina, mop i kocia kuweta. Jest w nim również mały narożny zlew, jak się okazało bardzo przydatny chociażby do mysia kocich misiek

    Przypomnę, że pomieszczenie powstało z podziału mniejszej łazienki, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: pralnia, schowek, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Brakujące lampy

    Witajcie Bobowie i Bobinki.

    Udało mi się wreszcie zamówić brakujące lampy. Elektryk jest w trakcie ich montażu. W sobotę 14 lipca zamontował 11 oczek w podsufitce na zewnątrz, lampę w sypialni i brakującą nad stołem w jadalni. Reszta niebawem. Poniżej fotki.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180714_161349052.jpg
Wyświetleń:	473
Rozmiar:	84,7 KB
ID:	416319 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180714_161926319.jpg
Wyświetleń:	482
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	416320

    Cieszą oko. Ta w sypialni łudząco przypomina małe nocne lampki stojące na stolikach, a wbrew pozorom nie jest to nawet ...

    Updated 15-07-2018 at 16:29 by Nani (.)

    Tagi - katalog słów kluczowych: czarna tapeta, jadalnia, sypialnia, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dzień 245. Małymi krokami do przodu

    W miarę możliwości czasowych wpadamy do domu i zagospodarowujemy kolejne obszary
    Włączyliśmy zasilanie lodówki, wyspy kuchennej z wyciągiem oraz rekuperatora. Wypakowujemy rzeczy z kartonów, których sterta niepokojąco rośnie w wiatrołapie
    Biurko dla dzieci przestało leżeć na podłodze a w łazience ogólnej został tylko montaż baterii. Ale z tym chyba poczekam na podłączenie kanalizacji, bo zgodnie z instrukcją trzeba najpierw wyregulować termostat... Chyba, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: instalacje, rekuperator, zasilanie, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Projekt "Laura" prim, szkło piankowe, płyta grzewcza, DRYFIX 25

    Cytat Napisał wilu27 Zobacz post
    Już po krótkiej rozmowie z KB zmiany. Płyta z 20 cm robi się 25 cm przy zachowaniu obecnego zbrojenia.
    Powód:
    - praca samodzielna - grubsza płyta bardziej wybaczy błędy,
    - dużo pustych przestrzeni w płycie - ogrzewanie podłogowe, rurki od wody,
    - budowa na śląsku - pod działką było prowadzone 100 lat temu wydobycie dość płytko bo na ok. 73 m , badanie geodezyjne nie wykazały niczego niepokojącego ale przezorny itd.
    Wiadomo, dodatkowe koszty,
    ...
  5. Projekt "Laura" prim, szkło piankowe, płyta grzewcza, DRYFIX 25

    Cytat Napisał wilu27 Zobacz post
    Witajcie

    Po długich bojach udało mi się dopiąć wszystko na ostatni guzik i zaczynam budowę naszego domu . Projekt domu powstał już 3 lata temu ale z różnych powodów budowa odwlekała się do dnia dzisiejszego. Bazą dla projektu był projekt Laura ze „stajni” Dobre Domy: Flak i Abramowicz:

    Front

    Tył (moje ulubione miejsce bo tu właśnie
    ...