dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Anastazja [Archipelag]

    Przyszła kolej na odcinek numer trzy;-) opis drobiazgów, które wkurzają, a na które trzeba zwrócić uwagę:

    - warunki techniczne przyłączenia prądu załatwione w tydzień od daty złożenia - jest to zasługa osoby, która sprzedała nam działkę - na własny koszt realizuje projekt prowadzenia przyłączy - oczywiście nie robi tego bezinteresownie, ale to już problem kupujących kolejne działki;-)

    - po skomnpletowaniu dokumentów - pierwsze podejście ...
  2. Nurniego dziennik

    28.02.2005
    Maaaaamy telefon :D :o :D
    Panowie przyjechali o 15:30 a o 16 było już pozamiatane.
    Co prawda wpinali się tylko w kabelki wyprowadzone już na budynek ale aura nie była łaskawa -8 *C. Farta mam ogromnego bo nasz dom jest 2 od początku ulicy a słupy są tylko do trzecich posesji, czyli tylko jedną dalej za mną. Gdyby nie te słupy to pewnie telefonu dłuuuugo bym nie miał.
    Cieszę sie niezmiernie bo przyznam, że trochę mnie martwiła wizja zamieszkiwania ...
  3. dziennik Marsjanki

    a oto poczatek uzupelnien :)

    zaczelismy budowanie na poczatku maja - wtedy wlasnie wjechala na budowe koparka - i zostala tam wyjatkowo dlugo :evil: zdecydowanie Pan Koparka zalazl mi za skore... etap majowy zostal poprzedzony "kwietniowym szalenstwem" zwiazanym z vatem :roll: kupilismy wtedy materialy na dach - brass, rynny - siba, okna dachowe - velux, okna i drzwi drewniane - krc olecko, kominek - jotul harmony - co jeszcze nie pamietam - a maz mnie pogoni jesli zaczne ...
  4. NiecoDziennik Zuzzy

    Rok 2003 zbliżał się już ku końcowi…

    I przypadkiem zobaczyłam gdzieś ogłoszenie: Działka 810m, Zielony Ursynów i do tego cena - niesamowicie niska…
    Pojechaliśy tam szybciutko. Okazało się że jest to NAJBRZYDSZA DZIAŁKA ŚWIATA…
    Popatrzcie sobie:

    Pierwszy sąsiad - złomowisko:




    Drugi sąsiad, lepianka ze studnią w granicy: ...
  5. Budujemy idalie

    :))) Może poniedziałek 6.00 rano to dobry moment żeby zacząć pisać. Skończyliśmy stan surowy w zeszłym roku po 2 miesiącach. Teraz zaczęliśmy wykańczać. W środku działa elektryk i hydraulik. Stan surowy zamknął się nam w 120.000 zł - ściany 3-warstwowe, papa na dachu.
    Ekipa spisała się dobrze. Na tamtym etapie mieliśmy tylko 8 dni obsuwy. Jutro przyjeżdżają okna , drzwi wejściowe i brama garażowa. I tym samym zakładamy alarm.
    Jutro też podobno wchodzi ...
Strona 1 z 32