dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. PENELOPA - dom Mary i Mobutu

    to musiało kiedyś nastąpić

    Pan Darek podniósł nam ciśnienie
    niby mały temat
    po zamknięciu etapu Panowie mieli zasłonić folią lub dechami górną część okna ogrodowego
    ale jakoś nie mogą znaleźć drogi na budowę (od 7 dni)
    po ostatnich opadach mamy mini basen w salonie
    liczymy że się poprawi

    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    na marginesie namiary ...
  2. Dziennik domku we frezjach

    W 3 miesiące zakończylismy stan surowy :lol: Schody wyszły całkiem całkiem :D


    Taras wyszedł extra - świetny pomysł mojej żony :lol: Żałuję tylko, że pod namową fachowców pomniejszyliśmy go trochę :x Od teraz słucham tylko ŻONY... i radia radia ZET :D


    Przy okazji wylewania ...
  3. Nasza przygoda z Oliwką

    Coś ta moja żonka się zaniedbała w prowadzeniu dziennika !!! a tutaj tyle się dzieje.
    Zamówiliśmy w końcu okna - z montażem na początek września, mam nadzieje że dobry zakup - bo cena przyzwoita :D (tak nam się wydaje).

    No i najważniejsza rzecz, która dzieje się w tej chwili na naszej budowie, to to, że murują się ścianki działowe !!!! Nareszcie i muszę powiedzieć że nie idzie mi to najgorzej !!! (tak mi się wydaje) Strasznie mnie to wciągnęło ...
  4. KARMINA u Ani i Rysia :)

    kilka nowych fotek zamieściłam w komentarzach do dziennika...

    już niedługo zakładam wątek w galerii zdjęć domów forumowiczów :)
  5. Szczęśliwa 13 czyli o budowaniu: Dom w tamaryszkach 2

    No i minęło kilka dni jak błyskawica.
    Zaczęliśmy walkę z drewnem.
    :D :D :D Ambitnie od poniedziałku, od samego rana. :D :D :D
    Musieliśmy mierzyć każdą deskę bo jak się okazało nie wszystkie miały 4m.
    Pomysł był taki: przeciąć 4 m deski na dwie części. Pierwsza miała mieć 1 m długości na "kibelek" a druga 3 m na altanę.
    W praktyce okazało się, że bezpieczniej zrobić 95 cm bo nie wszystkie sztuki trzymały wymiar. :evil: ...
Strona 1 z 305