dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. zaczynam pisanie

    no i od piątku mieszkamy :) :)
    w zasadzie dopiero dziś mniej więcej wyszliśmy z fazy kartonów i paczek, ale i tak jesteśmy super - przez wikend opanowaliśmy wszystko oprócz tematu szaf i ciuchów (bo szaf nie ma).
    Teraz ustalamy termin transportu nr II - meble ze Szczecina, ze starego mieszkania......
  2. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    w piątek po 2 i pół miesiąca!!!!! :evil: czekania mieliśmy pierwszy odbiór przyłącza elektrycznego. mam nadzieje że teraz pójdzie już szybciej. podobno za miesiąc mam mieć prąd ale troche nie wierze w te bajke.

    sprawa szamba już uzgodniona. będzie trzy komorowe 15m3. wykonanie końcem września.

    wybraliśmy już parapety :) (oczywiście tańsza wersja marmuru czyli aglomarmur) i dziś zostały zamówione. w salonie będzie Perlato Appia grubośc 3cm, w ...
  3. Dziennik budowy : Tyberiusz Ani i Tomka

    Zaczelo sie zatem szukanie na calego materialow budowlanych. Gdzie taniej, kto da lepsza cena, kto dorzuci cos ekstra, darmowy transport itp... Udalo nam sie znalezc dosc dobry sklad budowlany, ktory dal nam niezle ceny, poza tym beton, bloczki betonowe, lawy fundamentowe. Wszystko o czym wtedy jeszcze nie mialam pojecia co to jest. Dzisiaj nawet wiem co to sa prety stalowe i jaki rodzaj betonu idzie na lawy fundamentowe.

    Ekipa przyjechala poczatkiem czerwca zwarta i gotowa. Jednoczesnie ...
  4. Dziennik budowy : Tyberiusz Ani i Tomka

    Poszukiwanie ekipy budowlanej zaczelo sie jeszcze zanim wszyscy czyli my i moja siostra z mezem mielismy projekty zakupione. Kazdy kto budowal dom, lub buduje wie jakie to jest wazne. Dobra ekipa budowlana to juz polowa sukcesu. Szwagier moj zamiescil ogloszenie w internecie ze szukamy ekipy budowlanej. Odezwala sie masa ludzi i przedzial cenowy byl ogromny. My nie szukalismy najtanszej, bo to nie o to chodzi ale najlepszej. Szwagier w pewnym momencie przyniosl bardzo ciekawa oferte. Oddzwonil i ...
  5. Dziennik Ged'a

    PONIEDZIAŁEK
    Bateria termostatyczna padła. Mordowałęm się z nią dobrą godzinę, wreszcie zalałem WD40 i puściła. Chińszczyzna - ale pół roku fajnie działała. Teraz zablokowałem regulację temperatury, ustawiłem na stałe, może więcej pociągnie. Kamienia mamy sporo w wodzie.
    Zero prac budowlanych pomimo pięknej pogody. Elewacja czeka. Wszystko czeka. Na kaskę czeka.
Strona 1 z 519