dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik redrum

    Myśle że namiary czasowe były by ważne.
    Decyzje o kupnie działki podjeliśmy natychmiast - ogłoszenie , przetarg i nasza i to był luty 2004.
    Pózniej na fali kupna 2 miesiące intensywnych starń i zabiegów o media , pozwolenia , projekt etc.
    I lekko nas pusciło do lipca 2004 gdzie przycisnąłem i pod koniec sierpnia 2004 mieliśmy pozwolenie na budowe.
    Szukanie ekipy prowadziłem wzasadzie od marca 2004 .
    Decyzje podjąłem szybko i nieoczekiwanie ...
  2. dziennik redrum

    może dwa zdania napisze o tym dlaczego dom.
    Mieszkam obecnie w bloku na 49 m2 (3 osoby).
    powód 1 to metraż
    powód 2 postanowienie ( mając 28 lat będąc bezrobotny -powiedziałem sobie stary przed 30-tką masz sie zacząć budować , nie wiem z kąd nie wiem za co ale masz)
    powód 3 okolica sklepy(dostwy poranne, wentylatory -dosłownie 10m od bloku) ,knajpy(libacje 24h)
    powód 4 pozytywna zazdrość (znajomy sie wybudował i zadałem sobie pytanie a dlaczego ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Dziś latałam po hurtowni z płytkami do wykończenia komina i...mam dylemat. Jaki kolor pasuje do brązowej dachówki Euronitu? Czy brąz nie będzie zbyt monotonny? (potem cokół w tym kolorze i ogrodzenie), czerwony...chyba nie... Kto ma brązowy dach tudzież trochę wyobraźni (mi zaczyna jej już brakować :-? ).
  4. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    KASZANA ...

    Wczoraj pojawiły się ściany parteru. W padającym deszczu nie zrobiły na mnie radosnego wrażenia. A tak czekałem na ten moment :(. Przyjechałem je oglądać późnym popołudniem kiedy ekipy już nie było. Od sąsiadki dowiedziałem się, że murarze co rusz chowali się przed deszczem do samochodu. Dzisiaj lało od rana, więc ekipa nawet nie podchodziła do tematu. Zajmowali się wykończeniówką na drugiej budowie. Może wreszcie jutro da się coś zrobić? ...
  5. Dziennik Ew-ka

    Taras cd

    Dzisiaj Heniek skończył murowanie tarasu ( fundament pod murek oporowy) . Murek zostanie wymurowany z cegły klinkerowej , ręcznie formowanej ( efekt starej cegły) . Dzisiaj po przyjeździe na budowę Małż zastał dekarzy , którzy niespodziewanie przyjechali i zaczęli zakładać rynny i przygotowywać dach do położenia dachówki. W południe przyjechałam z wielką torbą pączków ( dobrze ,że Heniek zadzwonił bo ostatnio mi przygadywali ,że gospodyni im pączków ...
Strona 1 z 67