dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. I jak tu nie zwariować

    Moja "to do", mimo codziennej pracy nad nią, się nie skraca. Wręcz przeciwnie! Jakby budowa nie miała końca! A przecież stan deweloperski jest! Oto on:




    Mamy też strych:

    ...
  2. Zalety i wady naszej ADELI ;)

    Witam wszystkich FORUMOWICZÓW i zapraszam do oglądania, czytania oraz doradzania

    po długim czasie .. ja dojrzałam i nasza budowa też () do pokazania się na forum.. hehe będzie raczej to drugie, bo tu jest co pokazywać i o czym dyskutować...
    a u mnie "szara rzeczywistość"..budowa, budowa i jeszcze raz budowa..i to ulubiony temat w naszym mieszkaniu no i jeszcze dzieci (hehe)

    myśl o budowie własnego domu..pojawiła się u nas zaraz ...
  3. scianki działowe i strop

  4. Formalności

    Patrzac na okres zimowy rozpoczeliśmy działania formalne. Wystąiliśmy o wszytkie warunki, wykonalismy odwierty geologiczne, tworzylismy projekty, uzgodnienia papierologie itd. Nie było napięcia terminu zima wiec spokojnie zebralismy dokumenty. W piatek 27 luty 2015 zlożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowę - czekamy - czekamy. Wiosna zaczyna się lekko pokazywać więc chce sięotrzymać dokumenty - czytając ile możemy czekać na pozwolenie na budowę dajemy sobie oddech i zobaczymy jak ...
  5. Pierwsze kroki

    Przepraszam nie napisałem MY - czyli moja zona Beata, córeczki i ja
    Po kupnie działki spędziłem kilka popołudni wykonując ogrodzenie tymczasowe - kilkanaście otworów kilka popołudni od godz 16.00 do ok 19.00-20.00 kiedy już nic nie widziałem Dziury przygotowane w weekend zaplanowane ustawienie pali drewnianych i siatki leśnej.
    Ogrodzenie wykonaliśmy w jeden dzień od godzin południowych do wieczora z przerwą na odpoczynek przy przelotnym październikowym deszczu. ...