dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Długo oczekiwany dom

  1. Instalacje

    Ponieważ nie wszyscy moi znajomi korzystają z tego forum, to dla nich, ale też dla was wszystkich stworzyłem swoja historię (najczęściej fotograficzną) pod adresem:
    http://www.zwolinski.eu

    Updated 26-05-2012 at 05:21 by Maciek.nowy

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Wyszliśmy z ziemi

    Oficjalnie ogłaszam zakończenie prac ziemnych. Dzisiaj zalali płytę betonem więc od wtorku planują zacząć stawiać ściany. Po kilkunastu dniach walki z zalewającą wodą odetchnąłem - teraz to może sobie padać...
    Jak kogoś interesuje to całkowity koszt od momentu ściągania humusu do stanu zero wynosi 38000 zł.
  3. Ufff...

    Normalnie to dzisiaj przeżyłem lekki horror.
    Najpierw walczyłem z pompą do betonu. Przyjedzie, cz nie przyjedzie - oto jest pytanie.
    Przyjechała o 15. No to telefon do betoniarni - wieźcie beton. Na to Pani w słuchawce "Teraz to już nie mamy transportu, miał pan odebrać o 13. Więc kierowcy poszli do domu". Więc zacząłem wydzwaniać gdzie się da... A ciemne chmury są coraz bliżej.

    Beton przyjechał o 16.30. O 18.30 skończyli wylewać, bo po ...
  4. Humus ?ci?gni?ty

    Przyjechał pan z koparką i po 7 godzinach ściągnął pięknie humus. W międzyczasie wyjechało z mojej działki 7 wywrotek, które zabrały to co już nie będzie mi potrzebne.

    Dzisiaj przyjechała też stal, którą jutro ekipa przerobi na zbrojenie ław fundamentowych.

    Ach jak te pieniądze szybko uciekają do tej ziemi...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	humus.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	63,2 KB
ID:	59326
  5. No i zaczyna się...

    Fachowiec od ściągania humusu umówiony. Przyjedzie "wielkim" spychem i 1.06 wgryzie się w mój wypielęgnowany trawnik. A potem to już majstry od murów zaczną budowanie. Jak już będzie wielka dziura w ziemi to zacznę wrzucać fotki
Strona 1 z 2