dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mam "malutki" problem na dwoch scianach do okolo 15cm wysokosci i 1.5m szerokosci pojawily sie mokre plamy

mam "malutki" problem na dwoch scianach do okolo 15cm wysokosci i 1.5m szerokosci pojawily sie mokre plamy, ktos mi powiedzial ze pewnie folia na fundamencie zostala zle polozona i tu jest pytanie co z tym mozna zrobic?

  1. mokre sciany od fundamentu co z tym zrobic?

    - 13-09-2013 - 06:56 (mam "malutki" problem na dwoch scianach do okolo 15cm wysokosci i 1.5m szerokosci pojawily sie mokre plamy)
    Cytat Napisał artbeti Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	421.jpg
Wyświetleń:	236
Rozmiar:	42,7 KB
ID:	211964Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	415.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	35,5 KB
ID:	211965
    Cytat Napisał zamerdz Zobacz post
    hej, wrzuć parę zdjęć to będzie można coś więcej powiedzieć
  2. pojawily sie mokre plamy

    - 20-08-2013 - 07:10 (mam "malutki" problem na dwoch scianach do okolo 15cm wysokosci i 1.5m szerokosci pojawily sie mokre plamy)
    mam "malutki" problem na dwoch scianach do okolo 15cm wysokosci i 1.5m szerokosci pojawily sie mokre plamy ktos mi powiedzial ze pewnie folia na fundamencie zostala zle polozona i tu jest pytanie co z tym mozna zrobic?
    Tagi - katalog słów kluczowych: pojawily sie mokre plamy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. netbud to zart

    - 10-12-2011 - 10:19 (mam "malutki" problem na dwoch scianach do okolo 15cm wysokosci i 1.5m szerokosci pojawily sie mokre plamy)
    Cytat Napisał artbeti Zobacz post
    firma to jedna wielka kpina banda oszustow okna zostaly zamowione 1/09/11 teraz mamy 10/12/11 brak okien brak kontaktu brak zaliczki jaka wplacilem sprawa oddana do rzecznika praw konsumenckich JEDNYM SLOWEM OSZUSCI WYSTRZEGAJCIE SIE ICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!