dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

airfrance

  1. Siedzimy seee.... Nic sie nie dziejeeeeee...

    Nooo, może nie do końca jak w tytule...

    11 lutego odebrałem papiery od architekta, żeby poskładać uzgodnienia wjazdu i przebiegu wod-kan w ZDiUM, opinię wydziału zabytków (bo ziemia pod nadzorem archeologicznym) i uzgodnić przebieg wod-kan w MPWiK. Nieopatrznie najpierw poszedłem do 2 pierwszych, a po wizycie w MPWiK ja, a mój architekt jeszcze bardziej zostaliśmy zaskoczeni żądaniem kompletnego projektu budowlanego przyłączy. Po dłuższej rozmowiem z panem z wodociągów ...
  2. Wziąłem się do roboty

    Pozostawiwszy zabawę papierową architektowi zacząłem rozglądać się za wykonawcami. Po lekturze miedzy innymi tego forum, odświeżeniu paru zamierzchłych kontaktów, i rozmów ze znajomymi ostatnio budującymi swoje chatki uzyskałem dość pokaźną bazę potencjalnych współpracowników, do których w międzyczasie powysyłałem zapytania o ofertę - na razie na SSO.
    W międzyczasie powysyłałem też zapytania o całą, kompleksową ofertę na C.O. i wod-kan łącznie z rekuperacją, ...
  3. Dziennik czas zacząć

    DZIAŁKA

    Moja żonka ma taki ulubiony wierszyk: "Działo się to w grudniu, 5 stycznia..." i w zasadzie od tego chciałbym zacząć, tyle że nie 5 stycznia, a 15 lutego 2012r. Otóż po kilkunastu dniach oczekiwania po wpłaconym wadium (zapożyczyłem się na chwilę zakładając że mogę nie kupić) nadejszła wiekopomna chwila... i oto zebrało się w pięknej sali magistratu kilku chętnych na kawałek ziemi. Bitwa była krwawa, wielu nie odpuszczało, aż na placu ...