dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Adriano Komputero

  1. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Chyba nie ma projektu domu , w którym nie byłoby pomieszczenia gospodarczego :roll: . Już mądrzejsi ode mnie wiedzieli, że takie pomieszczenie być musi :wink:
    Teraz już wiem, że bez niego nie mogłabym żyć 8) :roll: . Mam tu pralnię, drugą kuchnię i osobną kotłownię . Kotłownia jest niewielka, ale skutecznie można w niej ukryć mopy, szczotki , porcję drewna do kominka oraz brudne buty 8) . A co najważniejsze można zamknąć jej drzwi i niczego nie widać :wink: ...
  2. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Zaglądacie czasem do okien domów, które mijacie :roll: ? Ja bardzo często 8) :oops: :wink:
    Jednak teraz, gdy sama mam okna z bezpośrednim widokiem na drogę , a co za tym idzie dobrze widocznym wnętrzem domu z drogi - postanowiłam przysłonić nieco widoki 8)
    Generalnie nie lubię firanek , wolę gołe okna z jakimś fantazyjnym podpięciem . Niestety w obecnej chwili jestem zmuszona do powieszenia czegoś, bo powiem szczerze krępuje mnie wzrok przechodniów :oops: ...
  3. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Witajcie moi Kochani ! :D :P

    Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego czas tak szybko leci ? Nie chce mi się wierzyć, ale w swoim domku mieszkamy już PÓŁ ROKU :o :D . Nawet nie wiem kiedy to zleciało :roll:

    Co tu dużo mówić - budować warto, bo nigdzie nam nie będzie tak dobrze, jak we własnym domu (wiem już coś o tym) :wink:

    Niemal wszystkie zimowe wieczory (zamiast w ramionach ukochanego mężusia) spędziłam przy ... maszynie, podczas szycia ...
  4. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Radość z zamieszkania w domu nie słabnie :D , a nawet wciąż jeszcze rośnie :wink: .Teraz bowiem same przyjemności : układanie, ustawianie, ozdabianie, dekorowanie , upiększanie...

    W kuchni zawisły firanki :D
    Wszystkie sprzęty AGD są na swoim miejscu. Zmywarka zmywa, pralka pierze, płyta elektryczna grzeje, a piekarnik piecze :wink:
    Kurczak w curry zainaugurował pracę piekarnika. Nie sądziłam, że opcja "z wózkiem" będzie ...
  5. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    MIESZKAMY !!!

    Jest fantastycznie, wspaniale, bosko ... jest super ! :D :D :D
    Nigdy nie sądziłam, że dane mi będzie coś takiego przeżyć , doświadczyć. Kochani, budujcie swoje domki, bo radość zamieszkania w nich jest naprawdę WIELKA :D :P . Warto się trudzić, by później się cieszyć :D

    Na razie dom przypomina pobojowisko, wszędzie kartony, ciuchy, różne różności. Minie pewnie trochę czasu zanim każda rzecz znajdzie swoje miejsce ...
Strona 1 z 33