dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Sofart

  1. Dziennik budowy - Luna z Archipelagu k/Suwałk

    Teraz tak dla urozmaicenia..

    Rodzina jeży w pobliżu mojego domu



    Pod gąsiorami zagnieździła się pliszka, było śmiesznie jak małe uczyły się fruwać,



    Teraz w słupku w otworze na domofon, zagnieździła się ...
  2. Dziennik budowy - Luna z Archipelagu k/Suwałk

    Ceramika do łazienek oraz wanna juz zakupione i czekają na montaż



    Łazienka na dole już prawie na ukończeniu, został biały montaż





    Ruszyło już też docieplanie poddasza i zabudowa płytami g/k ...
  3. Dziennik budowy - Luna z Archipelagu k/Suwałk

    Dawno nie pisałem. A to przede wszystkim z braku czasu. Zresztą tak jak u każdego budowniczego... :D

    Updated 03-03-2011 at 10:24 by Sofart

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dziennik budowy - Luna z Archipelagu k/Suwałk

    Murowanie słupków ogrodzeniowych trwa, "SZEFOWA" - Moja kochana żona nakazał rozebranie jednego słupka, a co... :-). W sumie miała rację fuga się im rozjechała i wyglądało nieszczególnie.
    Tynkarze teraz też poprawiają niedokładności oraz uszkodzone miejsca podczas zalewania posadzek. Jutro ma być wszystko naprawione.
    Możliwe, że będę miał zamontowaną w tym tygodniu bramę ogrodzeniową. Słupek ze szpilkami zabetonowaliśmy z ojcem w minioną sobotę.
  5. Dziennik budowy - Luna z Archipelagu k/Suwałk

    Po dacie ostatniego wpisu widzę, że minęło znowu trochę czasu (miesiąc!!) od moich ostatnich zapisków. To wszystko przez brak czasu. Zdjęcia na budowie robię w miarę na bieżąco, ale już z wpisami w dzienniku budowy jest gorzej. W sumie na budowie działo się dość dużo.
    Fundament ogrodzenia ze słupkami już jest gotowy. Teraz tylko założyć siatkę, no i jeszcze mój tato ma pospawać bramkę od strony lasu.
    ...
Strona 1 z 9