dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

PIOTR KRYSTYNA

  1. "Jak to z M02 by?o"czyli nasza historia.



    W kotłowni mam taką wannę .Pytanie :po co ? No na przykład na......karpie świąteczne. :wink:



    Widoczny słup w kotłowni ma swoją historię.W zamiarach miał być obłożony płytkami ,ale dziadek - kierujący od pewnego czasu robotami pielęgnacyjno -budowlanymi , postanowił inaczej.Pewnego popołudnia (kiedy nie ...
  2. "Jak to z M02 było"czyli nasza historia.



    To jest nasz kominek.



    Łazienka na parterze -nazwaliśmy ją Penelopa.






    ...
  3. "Jak to z M02 było"czyli nasza historia.

  4. "Jak to z M02 by?o"czyli nasza historia.

    Wracam do pisania dziennika .A dlaczego ? Przyczyn jest kilka ,ale główna to taka,że zostałam "zamordowana"pytaniami w stylu:co z budową,dlaczego nie ma nowych wpisów,dlaczego nie ma zdjęć ,czy przestaliście budować i dlaczego taki leniwiec ze mnie ?????????????????? :oops:

    Otóż, oświadczam" wszem i wobec"-budowa nieprzerwanie idzie do przodu.W związku z tym należało "dobrać" kredytu :cry: jednak decyzji jeszcze nie ma czy przydzielą ...
  5. "Jak to z M02 by?o"czyli nasza historia.

    "Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni "-gdy nie ma w domu dzieci to......my nadal budujemy :wink: Chociaż prawdę mówiąc, już wybudowane to co miało być. Dziennik budowy powinnam zakończyć :oops: .Teraz miejsce jest w "Galerii zdjęć".Powiem tyle:budowa nie jest taka straszna jeśli mąż jest zaangażowany w organizację,tato zaangażowany w codzienne prowadzenie przedsięwzięć na miejscu,a ja do niespodziewanych inspekcji :wink: :wink: :wink: .Jeśli ...
Strona 1 z 19