dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

majamp

  1. MÓJ DOMEK z OGRÓDKIEM

    Updacik na szybko....

    Podłogówka



    Piaseczek na wylewki



    I gotowe :D

  2. MÓJ DOMEK z OGRÓDKIEM

    Szał zakupów- ciąg dalszy...

    Rozkręciliśmy się,a co? ;)

    Dziś wymieniłam dekory do dolnje łazienki i mam wreszcie mozaikę- o taką..



    a ponadto mamy też kibelek i bidecik do górnej łazienki- zamiast Koła jest Duravit (szkoda , że nie Starck) za to jest D-Code.

  3. MÓJ DOMEK z OGRÓDKIEM

    Witaj, poproszę next time w komentarzach:)

    Szczerze powiem, że narazie trzymamy się założeń, ale jak wygląda to dokładnie to nie wiem, bo Inwestor prowadzi kosztorys.

    Podobno się wyrobimy :) ale ja zakładam brak klinkieru na elewacji (poczekamy na jakiś zastrzyk gotówki i kiedyś ułożymy), brak bramy wjzdowej i ogrodzenia z przodu i z jednego boku (poczekamy na sąsiada, jak on z kolei będzie miał zastrzyk gotówki) no i brak tarasu, bo ja koniecznie ...
  4. MÓJ DOMEK z OGRÓDKIEM

    Kolejny udany dzień- kupione Mugaty, czyli płytki do kuchni- cegiełki biae, gdzieś tu wcześniej prezentowane.

    Poza tym, wciąż nie mamy wylewek :/ będą robione w tym tygodniu piątek, sobota... czyli 2 tygodnie później nż planowaliśmy...

    Ponadto zaklepany termin na suche tynki- 20 czerwca.

    Zamówione podłogi :D

    Czyli się kręci!

    Obecnie szukam fliziarza, bo wcześniej umówiony zrezygnował w związku z dużym ...
  5. MÓJ DOMEK z OGRÓDKIEM

    Przeprosiłyśmy sie z Ikeą, ona za deficyt towarów i długotrwała przedudowę w Krakowie, a ja za brak wiary i takie tam....

    Jednym słowem zakupy udane. Łóżko ze stelażem zakupione, lampa o taka...



    do kuchni:D

    Poza tym "parę" gadżetów :D jak zwykle.

    Bardzo udany dzień.
Strona 1 z 24