dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mirongie

  1. Ciep?y Dom Dla Ciebie P180 Mirka i Agnieszki

    i górna





    potem pokoje na górze



    W międzyczasie wyposażona w kociołek została też kotłownia:




    potem pojawiła się kuchnia:

    ...
  2. Ciep?y Dom Dla Ciebie P180 Mirka i Agnieszki

    Witam ponownie wszystkich forumowiczów,
    Znowu się zaniedbałem a tymczasem nasz domek nabiera powoli kształtu domu a nie tylko "budowy". Pozwólcie więc że się trochę pochwalę :)
    Ale od początku...
    Najpierw zdjęcie domku z jesieni:



    Udało nam się ocieplić dom przed nadejściem dłuuuugiej i mroźnej zimy co pozwoliło pracować ekipom też w te lodowate dni.
    Ocieplenie zewnętrzne ...
  3. Ciep?y Dom Dla Ciebie P180 Mirka i Agnieszki

    Cytat Napisał Peter.Gd
    Cześć!
    Dawno dawno temu przyglądałem sie twoim postępom, ale zarzuciłem twoj dziennik bo miałeś jakiś okres 'lenistwa forumowego' :) Ponownie odnalazłem ten dziennik przy okazji i widze, że pieknie ci idzie.
    Też zastanawiam sie jak w rzeczywistości idą przewody wentylacji mechanicznej. Dziwi mnie tyle trójników90i zastanawiaja mnie opory przy centrali jedynie 350. W związku z tym prośba: Czy mógłbys umieścic/przesłac zdjecie jak rozłozone są przewody na poddaszu
    ...
  4. Ciepły Dom Dla Ciebie P180 Mirka i Agnieszki

    Witam ponownie,
    Ostatnio wszystko trochę się szybciej toczy. W poprzednim tygodniu pojawili się goście od wentylacji. poniżej wyniki ich pracy. Zrobiliśmy też w czwartek wylewki ale jeszcze nie mam zdjęć - postaram się wkleić jak tylko je zrobię.





  5. Ciepły Dom Dla Ciebie P180 Mirka i Agnieszki

    Cytat Napisał Guzmanka
    A okna jaki kolor mają? Czyżby orzech?
    to "wiśnia antyczna"... nie wiem czy "antyczna" dlatego, że to jakieś stare sztuki :)
Strona 1 z 7