dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Madzia 1976

  1. Natalkowy dziennik pietrzyków

    No dobra lecimy dalej brama już jest, o 16 był odbiór, bardzo pozytywny, potem spotkanie z panem elektrykiem, od poniedziałku montuje lampki przyschodowe i całą resztę kabli i kabelków, następnie zaprosiliśmy pana kafelkarza dla zorientowania się ceny połozenia kafelek w łazience, przedpokoju, kuchni, wiatrołapie itd. Zobaczymy czym nas pan zaskoczy:), i podpisaliśmy umowę na kominek, ARISTO 10 Kw. Może za jakieś półtorej tygodnia zrobimy rozruch:), a przydało by się bo aura ...
  2. Natalkowy dziennik pietrzyków

    Wrócę na chwilę do dnia wczorajaszego :) A mianowicie, wczoraj robiliśmy projekt łzaienki w jednym z salonów, ja sama nie zbyt wiele mam wyobraźni więc chciałam wspomóc się umiejętnościami pana architekta. Mielismy wybrane już płytki (azulev nord, parę postów niżej fotka) i wyglądają napawdę ciekawie, pan architekt sie nameczył, spędziliśmy u niego ze 3 godziny , nanieslismy mnóstwo poprawek aż doszliśy do konsensusu (oczywiście z Pietrzykiem) i kiedy miał być już ...
  3. Natalkowy dziennik pietrzyków

    Muszę przyznać, ze dzisiejszy dzień zaliczamy do bardzo pracowitych i typowo budowlanych. Mieleiśmy dzisiaj na budowie tyle ekip w zasadzie od wszystkiego, że aż się pogubiłam. Ale najwarzniejszym wydarzeniem dnia dzisiejszego była BRAMA normalnie panowie zjawili się około dzisiątej. Ale zacznę od poczatku.
    O 8.30 (czyli z samego rana) mieliśmy spotkanie z panem Darkiem, który robił nam projekt kuchni. tz. tych projektów było wiele, a ten był pierwszy i najbardziej nam ...
  4. Natalkowy dziennik pietrzyków

    Mam to się chwalę;).

    Dzisiaj przyszły nasze piękne ledowe lampki przyschodowe, a prezentują się tak

    a tak się świcą


    A taka będzie umywalka w dolnej łazience razem z szafką w taki kolorze, będzie pasować ( tak mi się wydaje) tylko krany wolałabym takie kanciaste


    O takim myślimy w łazience ...
  5. Natalkowy dziennik pietrzyków

    Mieliśmy dziś na budowie wizytę panów kominkowych i wszystkie moje plany szlag trafił, jak do tej pory miał być kominek narożny i miałam już nawet obcykany projekt, dopuki na płytce Panów nie zobaczyłąm tego

    Do tej pory myslałam że nie da się u nas odsunąć kominka od ściany z oknem tarasowym i trzeba będzie tam tak to zabudować, że na moje oko wchodził tylo w grę kominek narożny, ale po tym projekcie i zapewnieniu ...
Strona 1 z 29