dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bermud

  1. Remont domu z duszą :)

    Witam ponownie... po dłuuugiej przerwie... i przerwie również w budowie... Przerwaliśmy na 2 miesiące ponieważ okazało się,że wymiana całego dachu będzie zbyt kosztowna i skomplikowana,więc trzeba było zmienić koncepcję i projekt i wstrzymać wszelkie działania.
    Morał z tego jest jeden: pozbywać się sentymentów i budować nowe :D
    Okazało się,że nie jest to takie proste jak myślałem,ale jak się zaczęło,trzeba skończyć.
    Ponieważ prace na zewnątrz ...
  2. Remont domu z duszą :)

    Witam wszystkich odwiedzających. Dziś dokończyliśmy kopanie i zalaliśmy ławy fundamentowe. Roboty jest sporo a pogoda nie rozpieszcza więc dziś epopei również nie napiszę bo ledwie widzę... Ale obiecuję,że nadrobię. Dziś dodam jedynie,że powstała mała zmiana w projekcie i zamiast tarasu domek będzie powiększony o kolejne 10 m2 :)
  3. Remont domu z duszą :)

    Witam! Dzisiaj właśnie rozpocząłem remont domu po moich pradziadkach z 1926 roku. Zupełnie przypadkowo dzisiaj,ponieważ początek zaplanowany był na drugą połowę czerwca,jednak pogoda przerwała pracę moim budowlańcom (zalało wykopane fundamenty) a u mnie jest w miarę sucho postanowili nie tracić czasu i zacząć wcześniej u mnie. Więc ja kompletnie na to nie przygotowany mam już wykopane dziś ( a ściślej wczoraj bo jest po 24) fundamenty pod rozbudowę.
    Właściwie ...