dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ATENA może się uda ...

Czytając dziennik forumowiczów, postanowiłem założyć swój...

  1. Dach tez już mamy

  2. Stan zero

    STAN ZERO - osiągnięty
    I w środę tj. 29.09.2010 został wylany chudy beton i tym sposobem zakończyłem stan ZERO
    Poniżej kilka fotek, fundament jest dość wysoki, tak więc czeka mnie sporo pracy ziemnej, czyli muszę nawieść sporo ziemi i trochę gruzu...
    11.10 ekipa ma rozpocząć budowanie murów, i jak pogoda pozwoli to potem strop i.... dach obym zdążył przed zimą, co może być trudne. Wszędzie dookoła straszą w prognozach że zima na przyjść szybko i ...
  3. Yes yes yes ! ! !

    YES! YES! YES!
    Dzisiaj ważne wydarzenie Podpisałem z bankiem umowę kredytową Tak więc od dzisiaj mam na garbie duuuże obciążenie finansowe
    Ale jak się chce budować a nie ma się za dużo pieniążków to tylko chyba w ten sposób
    Tak czy inaczej to nareszcie budowa ruszy i dziennik pewnie też przyśpieszy
    Przewidziana pierwsza transza - przyszły tydzień.
  4. Akcja Kredyt cz. 3

    Witam ponownie wszystkich
    miałem kilka dni przerwy, bo trzeba było troszkę odpocząć a za tydzień znowu mnie nie będzie Ale to nie znaczy że nie działam
    Z Banku PARIBAS FORTIS dostałem odpowiedź pozytywną oczywiście warunkową. Warunek to teraz Operat szacunkowy, który właśnie wykonuje firma wyznaczona przez BANK. Pan w czwartek był ze mną na działce, zrobił fotki i ksera papierów (projekt, warunki zabudowy, pozwolenie bub. itp.) no i ma teraz 4 dni robocze na to ...
    Kategorie
    ATENA
  5. AKCJA KREDYT c.d. 2

    No cóż, już dostałe odpowiedź w dniu dzisiejszym, niestety negatywną 2 tyg. mnie przeciągali w tym Openie i szkoda było czasu, Jutro idę do PKO SA, tam mam swoje konto więc powinno być ok. Co dziwne odpowiedź negatywa z uzasadnieniem: zbyt niestabilne źródła dochodu. MASAKRA, Umowa o pracę co prawda od maja, ale to jest kontynuacja pracy, bo przed majem pracowałem dla tej samej firmy na zasadzie własnej działalności, od maja przeszedłem na umowę o pracę, drugi źródło umowa ...
Strona 1 z 7