dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz mały skrawek nieba :)

witajcie :)

Oceń ten wpis

Witam wszystkich forumowiczów piszących, czytających i tak jak ja do tej pory nie wiedzących czy pisanie tego ma sens.... na tą chwilę może i nie ma ale od ponad roku tylko śledzę cudze dzienniki i zazdroszcze (pozytywnie) postępów w budowie, inspiracji a najbardziej tego jak można się tu wraz z innymi właściwie obcymi całkiem ludźmi zbratać i wspierać się na duchu w jakże ciężkiej i jakże pięknej inwestycji jaką jest DOM

Zacznę od wyjaśnień co jak i dlaczego....
Wraz z moja połówką zdecydowaliśmy się na budowę ponad rok temu i od razu zajeliśmy się przepisywaniem działki- wolę o tym nie wspominać bo trwało to dobrych pare miesięcy zamiast jednego i tyle czasu w plecy niedługo minie nam tez rok po ślubie (mieszkamy u rodziców i zasiedlamy jeden pokój) no i jesteśmy już także po warunkach zabudowy <lol> a obecnie... czekamy na projekt NASZEGO DOMU
Dom jaki wybraliśmy jest mały (dla wszystkich innych) ale dla nas idealny Mianowicie DELICJA ostatnio dość słynna a dla nas wymarzona juz od kiedy została podjęta decyzja o budowie, szukanie projektu poszło szybko tylko trzeba było czekać na warunki które już są od jakiegoś czasu
Może na pierwszy raz wystarczy a jak się uporam z tym jak wklejać zdjęcia wstawię zdjęcie naszej 32 arowej działeczki
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar maciek_jedlicze
    Wiem jak to jest zaczynać, sami z małżonką rozpoczęliśmy budować domek. Początki masakra ale jak już wyjdziecie z papierów to już poleci. Pozdrawiam i życzę jak najszybciej rozpoczęcia skosztowania Delicji :=]
  2. Avatar WUK
    Nie no papiery to jest jakas paranoja! Sam mam postawiony budynek i teraz wykanczam w srodku ale jako ze bede stawial jeszcze budynek gospodarczy/garaz to czekam na papiery na garaz od prawie roku! M A S K R A!!! wystrzelal bym tych wszystkich urzednikow i ta pieprzona biurokracje!
  3. Avatar R&K
    fajny projekt - takie większe mieszkanko w bloku - jaki będzie dom od strony technologicznej ? jak ogrzewany jak ocieplony etc ?