dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nefer-JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję

Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

Oceń ten wpis
Ryczałam całą noc - wczoraj się dowiedziałam, że moja przyajciółka (taka od liceum) ma poważny problem zdrowotny i właśnie miała radioterapię. Ale ona jest daleko... za daleko. Jest mi żle, ale to temat na inne forum..

Ponieważ mam nieodparte wrażenie, że cele moje i cele notariuszy pozostają w konflikcie postanowiłam znaleźć prawnika znającego się na sprawach związanych z gruntami.

A tak sobie wrzuciłam na goglarkę jakiś czas temu i znalazłam człowieka, który jest doradcą prawnym w kilku renomowanych miejscach i trochę publikuje na ten temat. Spróbowałam i napisałam do niego maila.
Ponieważ wiem, że człowiek zajęty jest poprosiłam, żeby chociaż dał mi namiar na kogoś w W-wie kto się na tym zna (człowiek z drugiego końca Polski).

NIe dość, że chciało mu się przeczytać moją epistołę, to jeszcze zadał mi kilka pytań :o i obiecał pomóc i doradzić :lol: (pozdrawiam pana Pawła P.) Moja wiara w ludzi gwałtownie wzrosła.

Casting na geodetę trwa - póki co dostałam 2 oferty - 1300 i 700 pln - nieco się różnią cenowo - niezłe, co ? Ale ja wysłam ok. 8 maili , więc jeszcze chwilę poczekam.

Acha, i dostałam jeden mail od wykonawcy. Chce się umówić i obejrzeć projekt. Wysłałam mu przdmiar, bo mnie zapytał z czego chcę budować.
A PROPOS - Z CZEGO JA CHCĘ BUDOWAĆ ???????????? Ale jaja :oops:

A ja myślałam, że nic się dziś nie wydarzy .....ja lubię jak się dzieje 8)


P.S. bardzo dziękuję za komentarze - BEZCENNE dla mojej strganej psychiki :) a to jeszcze nawet nie początek budowania :) Jesteście KOCHANI. Całuję wszystkich serdecznie.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum