dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zaba_gonia

dziennik Żaby

Oceń ten wpis
Za chwilę opiszę fotki.
Póki co zapraszam do oglądania 8) 8) 8)

A oto co zrobił stolarz. Na tym zdjeciu stopień w kształcie łuku. Właśnie z powodu tego wygietego stopni awielu stolarzy nie chciało sie podjąć tego zadania. Ten łuk nie jest w takim kształcie, jak chciałam, ale w sumie może być



A to dalszy ciąg stopnia. Zalezało nam na tym, aby kolor był taki sam jak schody więc zamówilismy bejce z firmy która robiła nam schody ( Rintal). Okaząło siię jadnak, ze mimo tego samego gatunku drewna ( buk) i uzytej tej samej bejcy barwa nieco się rózni, ale odcień jest ten sam



Juz jakiś czas temu wymysliliśmy sobie, ze podświetlimy ten stopień wężem świetlnym. Celowo stolarz zrobił pod spodem tego stopni akorytko, zeby ukryć jak najbardziej ten wąz. Kleilismy z Mirkeim cały wieczór...
Niestey efekt na snie zadowolił, bo mimo wszytsko ten wąż był widoczny gdy stało sie w większej odległosci. Normalnie jak na jarmarku było :oops: :lol:



A w dodatku rano ten wąz spadł :o :o
Myślimy teraz o innym rozwiązaniu. Na razie podświetlenia niet :-?



A oto blat drewniany do 3 łazienki , na którym stoi misa. Jeszcze nie ma syfonu. Postawiłam tak, zeby nacieszyć oko :wink:



I w innym siwetle



No i ta półka nad geberitem to tez robota stolarza





To jeszcze nie wszytsko. Mam już też wszędzie listwy przypodłogowe. Są wysokie na 10 cm i bardzo solidne. Takie właśnie chcieliśmy :D


No i jeszcze wykończenie schodów. Widac bylo wylwekę i stolarz przykrył tio miejsce deską. Widziecie jak idealnie się zgrało??? :D



No i na koniec firanko-zasłonki , które uszyłam. Maja rózną barwę w zalezności od światła. W dzień sa sa beżowo- żółte, jak zaświeci słońce złote, a wieczorem połyskilwie brązowe. Podobaja mi sie :D



Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum