dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dziennik Joli i Piotra - TYMEK

Wybudujemy dom. Nasz Dom. Dziennik Joli i Piotra

Oceń ten wpis
cd kolekcji muratora...

Codzienny - wariant I wersja lustrzana
http://projekty.muratordom.pl/projek...14&IdKolekcji=rzut parteru:rzut poddasza:Domek fajny.Kuchnia ze spiżarnią, proste schody, Funkcjonalny układ pomieszczeń, taras, pomieszczenie gospodarcze do garażu i do domu.
Tylko nie do końca budzi we mnie przyjemne oddczucia estetyczne. No z wyglądu mi sie nie podoba. Może jak by elewacje zmienić ? I nie bardzo widzi mi się to "coś" co wystaje z salonu. Nie lubię tego. Na plus dla mnie balkon na górze na tym czymś :D Nie mniej jednak wrzucam go tu bo podoba się żonie i trzeba byc obiektywnym.

Zręczny - wariant II
http://projekty.muratordom.pl/projek...46&IdKolekcji=rzut parteru:rzut poddasza:Kolejny projekt tego samego autora. I ten bardziej mi sie podoba niż codzienny. Ale tylko w tej wersji. Podobny do niewielkiego i barwnego. Tych wcześniejszych :D No i mamy problem :D Podoba mi się i ten i barwny. Niewielkiego odłózmy na razie na bok. W zrecznym dwa pokoje na dole plus pokój dzienny - czyli dzieci maja cała górę dla siebie, a my sypialnie i p. gościnny na dole. Do tego na górze maja wydzielone garderoby w swoich pokojach. Podobnie jak w niewielkim :D Taras i tu i tu ale zreczny w tym wariancie ma większy i zadaszony. W barwnym bardziej podoba mi sie układ kuchni, ale oba projekty mają spiżarnie. Tak samo i tu i tu wejście do garażu od domu. W zręcznym mamy łazienkę na dole i kibelek i łazienkę na górze. W barwnym tylko kibelek, a łazienka na górze.Barwny ma pomieszczenie gospodarcze od strony garażu, a to przydatne. Koszty budowy takie same.Trudny wybór. Rom jak to czytasz to się nie śmiej :oops:

Delikatny
http://projekty.muratordom.pl/projek...55&IdKolekcji=rzut parteru:rzut poddasza:I ostatni projekt tego autora, który nam sie podoba. Z wyglądu podobny ale i też inny niz barwny, niewielki i zręczny. Na dole pokój dzienny i powiedzmy sypialnia, a na górze cztery pokoje. Dół tego projektu to prawie wierna kopia barwnego. Nawet powierzchnię mają taką sama. Więc nie ma co sie powtarzać. Tylko góra zmodyfikowana. :D

Trudny wybór. A jest jeszce parę innych projektów stających w szranki z moją Azalią :D
Jutro rana idziemy do projektanta z tymi projektami. Dopiero nam namiesza :D :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum