dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

malysmon

Dziennik Moniki i Marcina - nasza wersja Miry

Oceń ten wpis
Szczęśliwa jestem. Po pierwsze od kilku dni faktycznie czuję się posiadaczem ziemskim ;-) Dzisiaj znowu spędziliśmy kilka godzin na działce, c przy stanie posiadania mojego najmłodszego graniczy z cudem, więc już jestem zachwycona. Do tego pierwszy raz kawkowałam u sąsiadki - Madzia, super domek i cieszę się, że jesteśmy sąsiadkami!!! Już odliczam do czerwcowego grilla!
Po drugie - mam cudowne dzieci. Oduczyłam młodego smoka i mimo gorączek, biegunek, ząbów i oskrzeli przesypia całe noce, a dzisiaj rano wstał... po 9ej. No szok normalnie i basta! Starsze go zabawiają jak tylko piśnie i w ogóle pełnia szczęścia!
W domku schną tynki - suszymy ile wlezie, we wtorek wchodzi kafelkarz... Szok. Maj chyba będzie najbardziej intensywny, bo wszystko na raz będziemy robić... Aż się boję wyliczać, ale mąż mój szanowny podliczył, że 22 duże tematy przed nami i w końcu na końcu MY. W domu.
Acha. A mama już krzyczy, żeby jej neta instalowa, bo ona w czerwcu już zamieszka, ale tylko jak będzie sieć! Dobre, co? Bakcylem się zaraziła ;-) Kochana mamusia.
:-D:-D:-D

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum