dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie minął termin na montaż okien

    Witam,mam ogromną prośbę,czy ktoś był w takiej sytuacji że termin wykonania okien minął i nabliższy termin odebrania okien przez producenta jest najwcześnie za 2 tygodnie,nie wspomnę że niewiem kiedy odbędzie się montaż,ponieważ zakładają okna przy temp. +5 stopni a pogoda po 15 grudnia się mocno zepsuje i co ja mam teraz zrobić,czy ktoś był w takiej sytuacji?
    Pozdrawiam Damro

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    są pianki montażowe do -5 więc nie ma problemu z temp.
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha
    są pianki montażowe do -5 więc nie ma problemu z temp.
    Zapraszam do wątku "szukam dobrych okien" - akurat pojawił się temat montażu w niskich temperaturach!

  4. #4

    Domyślnie

    Wysłany: Pon, 3 Grudzień 2007 12:10 Temat postu:
    my swoje a klient i tak swoje wie
    naczytał sie o piankach do minus 10 i już mus ie wydaje ze wszystkie rozumy postradał
    I bynajmniej nie ludzie są największym kłopotem
    Największy klopot o PVC przy temperaturach poniżej zera
    Teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie ale ten kto ma glowe na karku i faktycznej gwarancji udziela nie będzie okien w takich temperaturach montował lub tez będzie sie trzymał odpowiednich "patentów" by ściana nie była pokryta lodem, by piana sie dobrze trzymała (mimo ze do -10 jest na niej napisane) i będzie cholernie uważał na każdy ruch oknem by profil nie pekl
    _________________

    Dzięki,pozwoliłam sobie wkleić,żadna porządna firma nie pozwoli sobie na montaż w temp ponniżej +5 stopni.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    porządna firma nie pozwoli sobie na montaż w temperaturze całodobowej poniżej zera =- najlepiej gdy całodobowa jest ciut ciut powyzej
    Nie musi byc +5 - bez przesady
    Obserwować naturę, badać temperatury i hmmm....myśleć a to rzadkość wsrod montażystów gdy klient ciśnie
    I dodam tylko że jeszcze rozgraniczyć montaż nowych okien w nowym budynku od wymiany okien w już istniejącym

    Pamiętam wypadek losowy. pożar mieszkania. okna do wyrzucenia bo już ich nie było tylko dykta przybita do ościeżnicy. Temperatury -10...-20. I w takich temperaturach WYMIENIAĆ okna można tylko jak wspomniałem - trzeba myśleć i mieć świadomość ze obróbka zewnętrzna do zwalenia na wiosnę i ponownego polozenia
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  6. #6

    Domyślnie Re: minął termin na montaż okien

    Cytat Napisał Damro
    termin wykonania okien minął i nabliższy termin odebrania okien przez producenta jest najwcześnie za 2 tygodnie,
    podaj chociaż jakaż to firma jest tak solidna - jak zmniejszy się im liczba klientów to i terminowość się poprawi...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony